Realizacja karty przedpłaconej w norweskiej walucie

MusiCManiaC

Świeżak
Świeżak
Witam,

Czy istnieje sposób na zrealizowanie karty przedpłaconej kupionej w Norwegi na moim polskim koncie xboxlive? Czy jest możliwość zmiany regionu i wbicie kodu następnie realizację na polskim koncie czy mogę kartę wyrzucić do kosza?
 

paysker

Użytkownik
Użytkownik
ale ty masz zdrapkę czy już nabita kasę na profilu? jeżeli na profilu pl a jesteś w norwegi to kupisz tylko gry arcade i wybrane gry. jeśli zrobisz migracje stracisz kasę.
 

MusiCManiaC

Świeżak
Świeżak
Chyba trochę źle wytłumaczyłem,
Jestem w Polsce na polskim profilu i mam 25-cio cyfrowy kod czyli Karta CSV Microsoft 250 koron norweskich gdy wpisuję kod za pomocą xboxa wyświetla się kod błędu 80122734.Gdy wpisuję poprez konto microsoft to pojawia się komunikat o nie tym regionie.Więc zastanawiam się czy da się coś zrobić czy mogę wyrzucić kartę do kosza.
 

COPROB0

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj stworzyć nowe konto i ustaw region na Norweski, zrealizuj kod a następnie pobierz grę, gry ściągnięte pierwszy raz bezpośrednio na HDD Twojej konsoli możesz odpalić na każdym profilu XBLA, a konto możesz później podarować kumplowi żeby pograł za darmo w zakupionom gierke, oczywiścię z odpalonym kontem na którym jest gra i swoim prywatnym.
 

Do góry Bottom