1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Realizacja kodu - problem

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Gumbasek, Październik 11, 2016.

1. Gumbasek

Gumbasek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam prosiłbym o pomoc w użyciu kodu przedpłaty w celu wykupienia subskrycji xbox live. Zakupiłem kod w sklepie niby na 3 miesiące live ale po wprowadzeniu kodu owe 70zł zostało dodane do konta microsoft a tam gdy chcę wykupić subskrypcję przekierowuje mnie do podania numeru karty a takowej nie posiadam. Byłbym bardzo wdzięczny za instrukcje jak da się wykorzystać owe środki na tym koncie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Rozumiem że się pomyliłeś i zamiast kodu na golda kupiłeś doładowanie konta MS?
    Za środki na koncie MS subskrypcji nie kupisz. Musisz mieć podpięta kartę.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

4. Gumbasek

Gumbasek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a to dziwine bo na kartce wyraźnie było napisane xbox live 3 miesiące. Być może coś źle wydrukowali mi już przy kasie. No szkoda a w takim razie jakoś inaczej mogę wykorzystać te środki na moim xboxie np jakieś gry? Czy w każdym przypadku potrzebna jest karta? Zapewne nie ma sposobu rejejestracji dowolnej karty tak aby móc potem korzystać z tych środków. No trudno dzięki

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A jaką masz konsolę? Bo na X360 chyba bez karty idzie gry zakupić przez konsolę, ale już przez www czy XO trzeba mieć podpiętą kartę mimo wszystko. Nie, nie ma opcji rejestracji byle jakiej karty, bo to musi być normalna karta, która ma środki na koncie.

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Byle jaka nie może być bo dane rozliczeniowe muszą zgadzać się z nr karty itp.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

7. polewa1996

polewa1996 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupilem dzisiaj Xbox One S z Media expert z dwoma kodami gold na 3 miesiace...Zaden z nich nie działa, ktos cos ?
    Probowalem tez na stronce microsoftu

8. Menelaos8

Menelaos8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mialem podobny problem. Skończyło sie na czacie z MS. Podobno od 11 października walczą z losowym nie działaniem kodów. U mnie po wielu probach z kodem, przeslali mi maila z linkiem aktywujacym nowy kod i to zadziałało.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum