1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Realizowanie Kodów Pre-Paid

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez sebo82, Październik 28, 2015.

1. sebo82

sebo82 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    153
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Poznan
    Witam
    mam problem mianowicie nie moge reazlizować kodów na mojej konsoli oraz na stronie www kiedy podaje kod wyskakuje okienko ze kod jest np.na fallout 3 jednka kiedy potwierdzę wyskauje inforamcja że coś poszło nie tak...u żony na jej koncie wszystko działa normalnie i tu moje pytanie czy ktoś wie na czym polega problem?
    konsola Xbox One. Zaznaczam że kiedyś nie miałem żadnych problemów z kodami i nic w ustawieniach nie robiłem

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Jak u żony na profilu działa to znaczy że go już wykorzystales. Chyba że tam inny kod wpisywales

4. sebo82

sebo82 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    153
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Poznan
    Nie u mnie wpisałem i pokazało się co daje kod klikam potwierdź i coś poszło nie tak...u żony kod normalnie wszedł

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    No na stronie xboxa jest info ze są jakieś kłopoty z zakupami itd więc napewno ta przyczyną że akurat u ciebie nie działa

Wczytywanie...

Poleć forum