1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reballing x360 SLIM

Temat na forum 'Usługi' rozpoczęty przez sylwann, Listopad 27, 2014.

1. sylwann

sylwann Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LOP
    Zlecę Reballing x360 SLIM

Nie wiem gdzie mam zamieścić ogłoszenie, więc napiszę tutaj. Zlecę naprawę konsoli. Xbox 360 slim z rgh na płycie trinity. Uszkodzenie polega na pogorszeniu grafiki, doczytywanie tekstur, pocięte krawędzie, zniekształcone cienie, niewyraźne elementy w oddali itd. Do tej pory na własną rękę wymieniłem dysk twardy, zainstalowałem fsd ale nie przyniosło to poprawy. Zaktualizowałem dash konsoli, również nie przyniosło to poprawy. Pozostaje już rozebranie konsoli, być może to wina rgh lub GPU pada..ale to musi zdiagnozować osoba która siedzi w temacie.

//Przenoszę do USŁUGI
    /~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Napewno masz rozdzielczość ustawioną na full hd ? Wątpię aby to było gpu póki się nie pojawiaja się artefakty itp

Wczytywanie...

Poleć forum