1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reballing Xenon

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grzegorz1652, Styczeń 16, 2012.

1. grzegorz1652

grzegorz1652 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Posiadam xbox'a 360 z 2006r. z płytą xenon i teraz wystąpił mi 3ROD z błędem 0020 i mam pytanie czy opłaca się oddawać konsole do naprawy żeby zrobić reballing? i czy jak bym zrobił reballing na kulkach ołowianych to czy konsola podziała dłużej na tych kulkach? dodam że mam zamontowany dodatkowy wiatrak na heatpipie oraz oryginalne podkręcone na 12V i zamontowane radiatory na ram i zrobiony x-clamp... proszę o odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Ja plyty xenon z rodem chowam do szafy, i tak padna.

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk

4. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    0020 to na 99% uwalony układ GPU przez te kombinacje które masz zrobione w konsoli czyli xclamp i inne.
    Układ+usługa to 200-250zł także sam sobie odpowiedz
    Konsolą była już wcześniej grzebana i pewnie płyta główna nie jest w najlepszym stanie :(

5. grzegorz1652

grzegorz1652 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a mam pytanie wiem że nie w tym temacie ale nie chce zakładać znowu nowego ;/ bo jeśli naprawa ma kosztować 200 czy 250zł ;/ to nie lepiej żebym sobie kupił samą konsole bo znalazłem taką ofertę na allegro... prawdopodobnie jest to falcon ale jeszcze czekam na odpowiedź. A więc jakbyście mi radzili? naprawiać tego? kupić tego prawdopodobnie falcona? czy zbierać kase na jakąś konsole jaspera z 2009?

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Warn

Wczytywanie...

Poleć forum