1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rebbaling Hana a ring of death

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mazurek321, Lipiec 9, 2013.

1. Mazurek321

Mazurek321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam pytanie ponieważ jakieś 2 tyg temu odebrałem mojego xboxa 360 z naprawy po Rebbaling hana . a dzisiaj właśnie pojawiły mi się śliczne 3x czerwone diodki
    ... mam gwarancje tylko nie wiem czy ona obejmuje to i nie wiem czym to mogło być spowodowane ... ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Skoro konsola siadła po reballingu, to oddaj ją od razu na gwarancję do serwisu, w którym ów usługę wykonałeś.
    Możliwe, że nie dopięli wszystkiego na ostatni guzik.

Możliwe też, że RRoD wystąpił z innego powodu.

4. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    poczas 3rrod zawsze sprawdza się kod błędu. Samo 3rrod nie wiele mówi... Pozatym, reballing hana to baaaaardzo rzadkie przypadki (E74 wbrew ogólnemu przekonaniu to nie wina hana...), jaki miałeś błąd poprzednio? jaka wersja konsoli?

Wczytywanie...

Poleć forum