1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Ręce, które leczą" to przeżytek. Dziś już nawet headsety leczą nerwy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 20, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Co powiecie na headset, który dyskretnie zmienia ustawienia gry, by ta nie była zbyt frustrująca? Przyszłość jest już dzisiaj.

Niejaki Samuel Matson wymyślił właśnie małe co nieco dla wszystkich tych, którzy grają w gry i często popadają przez nie w nerwicę. Bo jakiś boss okazał się zbyt trudny, bo jakiś poziom wydaje się nie do ukończenia, bo wykrwawiliśmy się tuż przed punktem zapisu.

Gracz sfrustrowany to gracz słaby, więc w końcu postanowiono coś z tym zrobić. Zielone herbaty i wielogodzinne sesje zen idą w odstawkę, a na ratunek nadciąga... niepozorny headset. Rzecz nazywa się Imersion, z wyglądu przypomina każdy inny headset.

Ale cała magia odbywa się wewnątrz. Immersion bada bowiem tętno użytkownika i na jego podstawie... dostosowuje całą rozgrywkę. W jaki sposób? Dyskretnie zmieniając poziom trudności, rzecz jasna, co oznacza zresztą, że całe narzędzie jest raczej stworzone z myślą o grach singleplayer.

I tutaj jest pies pogrzebany. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że nic tak wkurza, jak gry multiplayerowe. Poziomu trudności zmienić nie idzie, więc nawet najbardziej wypasiony technologicznie headset tu nie pomoże. Drogi Samuelu, proszę dopracuj swoje urządzenie.

W końcu to tylko prototyp.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Trening czyni mistrza a nie headset!

Wysyłane i już!

4. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    a jak ktos np chce zdobyc achivementa i potrzebuje przejsc gre na poziomie Hard a to mu bedzie zmienialo ;p
    swoja droga dobre dla nerwowcow ;p

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Szkoda, że na Multiplayerki to nie działa hehe. Bo singleplayer raczej mnie nie wkurzają.

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    nie rozumiem ludzi ktorzy maja nerwice przy graniu ... ja gram dla relaxu ,a nie zeby sie meczyc nad jakims archivementem ci ludzie maja duzy problem i nawet o tym nie wiedzą:D

1 osoba to lubi.
  7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mnie tylko wkurzają takie momenty w grach, gdzie gra mnie faktycznie oszukuje. Przykład pierwszy lepszy: BF4, gdzie strzelam w typa kilkanaście pestek w plecy, a On zdąża się odwrócić i dosłownie na strzał (!!!) powalić. Takie momenty mnie tylko wnerwiają. No i kamperzy i lagi :D Ale jak widzę, że jakiś gracz faktycznie jest ode mnie lepszy, to w ogóle nie reaguję :)

8. XboxerFun

XboxerFun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja gram na singlu. Jesli zaczynam sie wkurzac tzn. Rzuce padem to wylaczam konsole za 2 dni wlacze ta gre przejde dany moment za 1 razem i sie okazuje ze to koniec gry :D

Wczytywanie...

Poleć forum