1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Recenzenci rozczarowani Enemy Front - pierwsze oceny strzelaniny CI Games

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 18, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rodzime CI Games kusiło nas przez kilka miesięcy efektownymi zwiastunami Enemy Front (m.in. podejmującymi temat walk w Warszawie). Reklamy to jedno. Jak wypada rzeczona strzelanina "w praniu"?

Tytuł trafił na rynek 13 czerwca i od tego czasu brakowało jego recenzji w Sieci. W końcu jednak poszczególne serwisy dorwały się do swoich kopii tytułu. Od wczoraj w Internecie lądują kolejne oceny Enemy Front. I niestety trzeba powiedzieć, że sytuacja nie wygląda dobrze dla CI Games. Oceny nie przekraczają wartości 5/10.

GameSpot, który wystawił notę 5/10, zwrócił uwagę na regularne zawieszanie się gry, kiepską fabułę, rozczarowującą kampanię i nieciekawy design poziomów. Brytyjski IGN skrytykował grę CI Games za żenujący poziom multiplayera (mało map i trybów rozgrywki) oraz kiepską grafikę i warstwę audio. Redakcja wlepiła polskiej produkcji ocenę 4,7/10. Jeszcze ostrzej potraktował grę Eurogamer, który postawił jej notę 2/10.

Eurogamer - 2/10
    IGN UK - 4,7/10
    GameSpot - 5/10​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak najbardziej słuszne oceny gra to bardzo kiepska podróba Wolfenstein.

4. ExtremeSzem0

ExtremeSzem0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Próbowałem to przejść ale po 3 misjach nie dałem rady, Rozłożyła mnie ta gra na łopatki. Dawno w tak kiepską gre nie grałem ode mnie ocena 2/10. Nie polecam

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Sratatata. Mnie się gra bardzo podoba.
    Jest grywalna, ma dobrą grafikę oraz ciekawą fabułę.
    Co więcej, dotyczy ona polskiej historii - dla mnie mocny PLUS!

Znacznie odbiega od standardów narzuconych od 2007 przez Acti i ich CoD.
    Mógłbym ją porównać do CoD 1 / 2.

Nie żałuje wydanej gotówki.
    Dla mnie - mocne 8+/10.

1 osoba to lubi.
  6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    7/10 moja ocena dobrze się pogrywa , jak kolega wyżej napisał dotyczy naszej historii .... :)

7. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Dla mnie bardzo średnia gra, nie piszcie ze grafika dobra bo to Cryengine czyli to samo co napedza chociazby Ryse na X1 czy Crysis 3 wiec powinno byc naprawde poprawnie a jest przecietnie gameplay przyzwoity szczegolnie mozliwosc przechodzenia misji na rozne sposoby multi dla mnie ok. niewazne ze malo trybow ale grywalnosc bardzo fajna

8. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Powiedzmy sobie szczerze CI od bardzo dawna robi kiepskie gry. Co z tego, że robią gry na silniku Crysisa jak go wykorzystać nie umieją możliwe, że jest to spowodowane tym, że nie mają aż tyle hajsu, aby wszystko dopracować, albo ich pracownicy to jakieś lebry.

9. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Off dobrze gadasz dla mnie gierka też jest spoko a co lepsze już dawno żaden Fps nie wyszedł i ta gra w miarę zaspokoila moje pragnienie. Gra opowiada o II wojnie św. Więc wg. Mnie jest to coś ciekawego co do grafiki nie ma się co przyczepić. - Jest dla mnie to że nie raz nie mogłem podnieść broni ale to nic wielkiego. Przeszedłem ją w ok. 5-6 h + robienie osiągnięć które są moim zdaniem trudne i ich system jest inny niż w innych grasz np Dostajemy osiągnięcie po przejściu misji :( Jak dla mnie 7/10 Czekamy na Snipera Africa :)

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

Wczytywanie...

Poleć forum