1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Recenzja pewnej gry,a przyszłość X

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez czeski24, Styczeń 20, 2009.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.Dzis przeczytałem nowego psx extreme a w szczególnosci recke Killzone 2 i takie cos mnie zaciekawiło,cytuje:

"PS3 ma swoje Gearsy i Halo razem wzięte!" i "... bo właśnie zaczęła się na dobre kolejna generacja gier. Nareszcie..."

Nie wiem czy sie bać czy sie śmiać.Myślicie ze nasz X360 mógłby pociągnąc takiego Killzone 2?Czy powoli bedziemy widziec roznice na korzysc PS3?

2. Lotnik421 Xbox One

3. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    no coz, nie wydaje mi sie by to zrobilo jakas roznice, X360 i PS3 wyszlo juz pare lat temu, przez wiekszosc czasu to wlasnie iks byl na szczycie. imo troche to za pozno by odrobic straty. pozyjemy zobaczymy
    EDIT: jakos watpie ze powinnismy pozbywac sie konsol skoro slyszalem ze w 2011/2012 maja wyjsc kolejne PS i X. jakos nie wierze w ta potege PS3 skoro juz planuja kolejne wydanie. programowanie pod procesor Cell (z tego co wiem) jest bardzo pracochlonne i malo komu bedzie sie chcialo pisac cala gre od nowa tylko po to by wycisnela wszystkie poty z PS3. jak juz mowilem, zobaczymy. ja w kazdym razie za krotko mam X'a by juz go sprzedawac :D

5. Cloud Strife

Cloud Strife Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grafika to nie wszystko, pamiętam kiedyś hype dooma 3, grafika odstawała od od innych gier. jednak grywalność była taka sobie, a half life 2 i farcry dobiły doom 3
    Killzone 2 ma troszke lepszą grafikę niż gow 2 ale pierwsza część killzona na ps2 mimo iż graficznie dobra jak na ps2 to grywalność taka sobie.

6. emstar3000

emstar3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z konsoli wycisnęli wszystko ? Śmiech na sali... Z ps2 nie raz wyciskali wszytko a później wycisnęli jeszcze więcej. Nie jestem za wojną konsol ale dopóki X będzie sprzedawał się tak jak się sprzedaje devloperzy będą chcieli na tym zarobić i zrobią wszytko żeby sprzedać swój produkt. PS3 już nie raz miała w końcu rozwinąć skrzydła ale ciągle sprzedaż nie ta , i dalej opyla się bardziej zrobić gierę na X`a niż na PS. I koło się zamyka. Do coraz to większej rzeszy ludzi trafia to że grafa to nie wszytko a przede wszystkim to nie to co potencjalnie miało by przyciągnąć klienta. Takie wii, czemu zawdzięcza swój sukces ? Ano temu że nie szukali odbiorców wśród hardkor gamerów fascynujących się grafą i innymi bajerami, na celownik poszedł inny odbiorca , osoby które wcześniej nigdy nie grały, ludzie starsi, cale rodziny i to oni właśnie podbijają statystyki sprzedaży. Ps jest świetną maszyna, teoretycznie na pewno mocniejszą niż X ale co z tego ja gierki trzeba instalować, i znika czar konsoli. Do dziś widzę w głowie posta z forum PS3 na temat jakiejś tam nowej gry która na dysku będzie zajmowała ileś tam GB "I znów szykowanie miejsca na HDD a Xboje będą śmigać z DVD..." :)

Wczytywanie...

Poleć forum