1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ReCore będzie dla fanów starej szkoły - twórcy wzorują się na The Legend of Zelda i Metroid Prime

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 11, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft na E3 2015 zaprezentował nadchodzące dzieło Armature Studio, ale dotychczas nie otrzymaliśmy wielu informacji oraz materiałów z produkcji. Jednak najnowsze informacje na pewno uspokoją fanów starej szkoły – deweloperzy czerpią inspirację z serii The Legend of Zelda i Metroid Prime.

Mark Pacini ma na swoim koncie wiele wyjątkowych produkcji, a w ostatnim czasie deweloper pracuje wraz z Armature Studios nad ReCore. Twórca udzielił wywiadu redakcji The Verge i podczas dyskusji wspomniał o silnych inspiracjach.

Produkcja ma w znaczący sposób nawiązywać do innej epoki w grach – deweloperzy przygotowują tytuł „od fanów dla fanów starszej szkoły”, ponieważ podczas przygotowania produkcji studio inspirowało się seriami The Legend of Zelda i Metroid Prime.

Nikogo nie powinno dziwić, że autorzy wybrali akurat te gry – Mark Pacini oraz Keiji Inafune to prawdziwi koneserzy, którzy przez lata dostarczyli graczom wiele wyjątkowych tytułów.

Czy w tej sytuacji możemy oczekiwać połączenia Metroida z Zeldą w świecie zdominowanym przez wielkie roboty? Zapowiada się naprawdę ciekawie. Warto równocześnie dodać, że projekt według pierwszych planów ma zadebiutować wiosną 2016 roku i podobno już na samym początku przyszłego roku mamy otrzymać sporo informacji oraz materiałów z pozycji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czuję 2D...

4. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Raczej nie, ale czekam na jakieś konkrety. Premiera lada moment a nawet nie widzieliśmy gamepleyu.

5. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Biorac pod uwage sukces Ori czuje podobnie. Gameplay'u wciaz ni widu ni slychu..

6. rafs24

rafs24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Jak będzie to przynajmniej poziom Ori to nawet 2D nie będzie mi przeszkadzało ;)

7. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mi również, ale wydaje mi się, że to jednak będzie 3D.

8. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak by to było coś w stylu tego legend of zelda które ma wyjść w przyszłym roku na wii u to bardzo chętnie ;-) albo chociaż jak skyward sword :-D grałem godzinami.

9. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sprawdziłem tą zeldę i jestem na tak. Podoba mi się taki styl, ale biorąc pod uwagę wypasione graficznie trailery dostaniemy raczej coś w ich stylu tylko obawiam się, że w ciut gorszej jakości.

10. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Polecam zagrać w Legend of Zelda Skyward Sword szkoda ze tytuły Zeldy wychodzi tylko na urządzenia Nintendo :-(

11. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie planuję kupna Wii U więc niestety mnie ta gra ominie:( Chyba, że kolejna konsola od N będzie wstecznie kompatybilna to nie wykluczam ogrania tego tytułu.

12. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Emulator Wii i Skyward Sword ;-)

13. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety nawet kompa nie mam bo wszystko co potrzebuję ogarniam ze smartfona:D Może na nowej konsoli Nintendo da radę uruchomić Zeldę bo choć myślałem już nieraz nad Wii to wiem, że zaraz trafiłoby w kąt. A nowy sprzęt od N może być na tyle interesujący, że nie wykluczam kupna.

14. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja stare Wii mam do tej pory. Niezły gadżet na imprezy ze znajomymi w Wii Party :) (stare) nowe Wii jest już wielkości dysku przenośnego i kosztuje około 300 zł a zabawy ogrom.

Biały406 lubi to.
  15. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie w tej roli świetnie sprawdza się kinect albo fifa:D Zresztą narazie nie mam w planach zakupu żadnej dodatkowej platformy choć strasznie kusi mnie 3ds, ale trochę się tej zabawki boję.

Wczytywanie...

Poleć forum