1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ReCore w fantastycznej cenie na Xbox One! Zobaczcie 10 minut rozgrywki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 16, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3222
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Keiji Inafune opracowuje specjalnie dla Microsoftu nową markę, która zadebiutuje na rynku już we wrześniu. Gra znajduje się na Xbox Live i zainteresowani gracze mogą nabyć tytuł w naprawdę świetnej cenie. Na deser zapraszamy na prezentację rozgrywki.

Przygotowując tę wiadomość postanowiłem spojrzeć na Xbox Live i zostałem pozytywnie zaskoczony. ReCore zostało wycenione w sklepie Microsoftu na 141,99 zł! To bardzo niska cena jak na nową markę, która w dodatku zapowiada się świetnie.

Tytuł został umiejscowiony w postapokaliptycznym świecie, w którym na planecie pozostała już tylko garstka ludzi. Mieszkańcy zostali wprost zdominowani przez maszyny, które zamierzają wyeliminować każdego człowieka. Bohaterką przygody jest podróżująca po świecie Joule – dziewczyna przeszukuje lokacje, szuka skarbów i stara się odnaleźć sprzymierzeńców.

Niezwykle istotnym elementem produkcji są tytułowe rdzenie, które możemy wkładać do innych szkieletów. Dzięki temu nasi kompani mogą zmieniać wygląd, czy też uczyć się nowych zdolności.

Poniżej możecie spojrzeć na 10 minut czystej rozgrywki z Los Angeles – wiem, że jakość nie zachwyca, ale aktualnie Microsoft oraz Armature Studio nie publikuje kolejnych materiałów z gry. Mimo wszystko gameplay pozwala spojrzeć na dynamiczną walkę z kolejnymi robotami oraz wiele sekwencji platformowych.

Szykuje się naprawdę świetny tytuł… A ta cena zachęca!

BushyAxis793 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Taa..
    1 nikt nie wie co ta gra rzeczywiście jest warta - nowa marka,
    2 wychodzi wtedy gdy do zabawy wkracza potężna konkurencja.

Więc jakoś musi przyciągnąć graczy..

To wersja pudełkowa powinna być jeszcze tańsza niż te 142zł.

4. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przypomina Metroid w żeńskim wykonaniu ;-) Trochę inaczej sobie wyobrażałem tą grę. No ale cena nie odstrasza, wręcz przeciwnie.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja też zupelnie inaczej to widziałem. Blizej horizon, a tu takie lost planet

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

6. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może okazać się fajną grą. Zobaczymy jak już wyjdzie.

Wczytywanie...

Poleć forum