1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ReCore

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Ciernicki

Ciernicki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Właśnie skończyłem, dobra gra dla tych co w grach lubią grać ;). Grafika może nie rewelacyjna, w otwartych przestrzeniach srednio, ale za to stylistyka ciekawa. Muzyczka świetna, choć irytujące jest to ciągłe wskazywanie zagrożenia podkładem. No i tych utworów w tle troche mało jest. Walka i skakanie stanowi niezłe wyzwanie. Walka czasami emocjonuje, szczególnie w drugiej części gry, czasami meczy. Fabuła: i tu to samo z jednej strony ciekawa w założeniu, z drugiej strony cutscenek mało i bardzo krótkie, więcej w audiologach. Zakończenie jest, ale chyba trzeba poczekac na dlc na resztę.

Podsumowując, bardzo dobra gra z irytującymi mankamentami, a to loadingi irytujące (choc wcale nie tak dlugie jak straszą w recenzjach!), a to za malo muzyki, historia jakby niedokonczona i za mało jej w trakcie gry, miejscami nużąca. Poprostu bardzo dobra nie dokonczona gra, która jest przez to tylko dobra.

7/10
    + 1 bo lubie platformówki, metroidvanie.

Miałem ograć i szybko sprzedać, ale w sumie mimo tych wszystkich niedociągnieć, spodobała mi się na tyle, że troszkę jeszcze pokręce sie po Far Eden i poczekam na DLC z 5 robotem. Polecam jak ktoś lubi skakać i strzelać.

4. Igloo

Igloo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziwi mnie bardzo mała popularność tej gry. Była swego czasu możliwość zagrania czasowego (bodajże pół godziny) za darmo. Bardzo mi się spodobała. Graficznie może nie jakoś rewelacyjnie, ale sama mechanika gry bardzo fajna. Mam nadzieję, że się nie nudzi za szybko. Mam pytanie do tych, którzy już to ograli. Czy w grze jest język polski? Chodzi oczywiście o napisy. Bo na wszystkich aukcjach i w sklepach jest zaznaczone, że jest tylko język angielski.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2680
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma. Gra miała mieć polskie napisy, ale MS nas zrobił w bambuko.

Igloo lubi to.

Wczytywanie...

Poleć forum