1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Recykling w Media Markt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DJ_Boski, Maj 10, 2010.

1. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    Mam do was takie pytanie. Jak to jest z tym recyklingiem w Media Markt bo widziałem takie coś i na jakiej zasadzie działa, np ja im daję stary telewizor LCD 32' a on mi w zamian za to dają nowiutki? Czy jakoś inaczej. Bo zastanawiam się czy tak nie zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    to jest tak, że jeśli kupujesz nowy sprzęt, to sklep ma obowiązek przyjąć twój stary

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Ale to nie jest tak, że przynosisz im stary tv a oni ci dają nowy a free ;p

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Nie ma obowiązku, tylko poprostu mogą przyjać. Do skupu też mozna elektronike oddawać. Ale MM na tym zarabia, sprzedają firmom od przetwarzania ;).

6. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    No domyślam się tylko chciałem wiedzieć na jakiej zasadzie to działa. Wyczytałem też, że działa to na zasadzie 1 do 1 czyli lodówka za lodówkę, żarówka za żarówkę itp.

Wczytywanie...

Poleć forum