1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Alert 3 na Xboxa?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aster890, Luty 7, 2010.

1. aster890

aster890 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Czy grał ktoś z was w Red Alert 3 na xboxie? Pierwszy raz słyszę o RTS na konsole. Jak to wygląda ze sterowaniem? Ciężko to opanować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tyran

Tyran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie jest ciężko jest ładne rozwijane menu z budynkami bazy i tutoriale dobrze pokazują co gdzie i jak. Mnie najbardziej przeszkadza przesuwanie ekranu (nie ma to jak myszką śmigasz gdzie chcesz znacznie szybciej). Jednym słowem jak masz wybór to lepiej mimo wszystko śmigać na kompie

4. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to mało słyszałeś:) akurat C&C RA1 była pierwszą RTS dostępną na konsolę Playstation i właśnie dzięki PSX zdobyła popularność- ja zaczynałem RA właśnie na PSX i sterowanie było banalnie proste.Jest kilka strategii na xbox360 - m.in Halo Wars, LOTR II

5. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

A mógłby mnie ktoś przekonać co do zalet strategii na x-a?:)

6. Tyran

Tyran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakie zalety? w przypadku wszystkich C&C które wyszły na xboxa i innych gier z pewnością też różnica jest tylko w sterowaniu

Wczytywanie...

Poleć forum