1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Alert 3

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez brattanek, Listopad 3, 2008.

1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Nie wiem jak wy ale czekam na ten tytuł, jestem fanem C&C więc nie moge przejść obojetnie koło nowego tytułu od EA. Tylko martwie się sterowaniem, kiedyś próbowałem przejść Tiberum War na x360 i nie dało rady, musiałem grać na PC. Mam nadzieje, że sterowanie będzie poprawione i bardziej intuicyjne.

http://www.gamespot.com/xbox360/strategy/redalert3/

2. Lotnik421 Xbox One

3. tonyjaa

tonyjaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Red Alert 3

Gram w to na PC i jakoś nie za bardzo mi się podoba. Sceniki nawet fajne, ale gameplay i klimat to już nie to samo. Wygląd jednostek mi sie wogóle nie podoba. Ogólnie jako fan serii, nie polecam.

4. Bodzio

Bodzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja osobiście czekam na ten tytuł, ale coś czuje ze tiberium wars 3 będzie lepsze niż red alert 3. A co do sterowania padem to DLA MNIE było całkiem przyjemne(przeszedłem wszystkie poziomy na gold :D, ale w niektórych momentach nieźle sie denerwowałem :p).
    P.S Jak gra będzie dostępna w sieci to proszę o linki do niej :)

5. zilian

zilian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jak dowiedziałem sie że ma wyjść nowy czerwony alarm to sie ucieszyłem bo odrazy przypomniało mi sie jak pykałem w 2 na kompie :) W międzyczasie pykałem w Tiberium Wars które bardo mi sie spodobało. Ale jak na youtube zobaczyłem gameplaya to jakoś tak nie jestem przekonany do tej części. wydaje mi się że chcieli zrobić coś super extra cool ale przesadzili i gra jest taka słodkawa:/ jednostki oglądałem na stronie Red Alert 3 i tez zachwycony nimi nie jestem. Niektóre fajnie wyglądają ale inne to porażka . Tiberium wars ma swój klimat miejmy nadzieje że Red Alert 3 też go będzie miało bo jeśli nie i ukarze się kolejną grą z przeładowana grafiką rożnymi niepotrzebnymi pierdołami to szkoda :(

6. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW

Po przejsciu tutka musze przyznac ze gra sie calkiem milo, bardzo dobrze sprawuje sie menu w postaci zegara. Co do fabuly zaczyna sie ciekawie.

7. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Hehe ja postanowiłem że w tego typu gre zagram jednak na PC bo jakoś mi się niezdaje grać w to na padzie

8. afton20

afton20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3

tez tak mysle;PP

9. brejhart

brejhart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

A ja jeszcze nie gralem na x360 w zadnego RTS dlatego sprobuje wlasnie zagrac padem ::)
    Trzeba sie rozwijac :D

Grafika bardzo kolorowa, grywalnosc podobno niezla, ale slyszalem skrajne opinie na temat tego wydania mam nadzieje niedlugo sam sie przekonac.

10. Mariusz512

Mariusz512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

gral juz ktos ?

11. Zajfoo

Zajfoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Somewhere on the Green Island
    Gralem tylko w demoke na X360 i jesli chodzi o menu to calkie mspoko soe tym steruje, chodz tez pierwszy raz gram w gre tego typu na X. Mam RA3 na kompa i to juz cos innego, inne menu i jakos to inaczej dla mnie wyglada :D

12. Mythral

Mythral Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiecie może jak zwiększyć limit jednostek ?? 50 jednostek to ciut mało, przypominają mi się czasy Dune 2...

13. Chessman

Chessman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem do wyboru odgrzebać temat albo założyć nowy więc stwierdziłem że odgrzebie :p Ktoś wie jak zmienić kształt formacji? Sposób opisany w instrukcji nie działa u mnie.

Wczytywanie...

Poleć forum