Red Dead Redamption-porady

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Siemka zakładam ten temat by każdy podzielił eis informacjami na temat ubranek dla avatarów i ciekawostek związanych ze światem w RDR.
Co do ubranek proszę o napisanie jak je zdobyć jest ich 9
jedną z nich przedstawię ja a potem wasza kolej
Sombrero-należy zestrzelić kapelusz wroga i wtedy się to odblokowuje;)))
pozdrawiam;)))
 

aveiro

Użytkownik
Użytkownik
kurde jak odblkować ubrania dla johnego ?;D bo śa fajne np taki z długim płaszczem jakje odblokować !!?????
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
dla johnego to niewiem po to ten temat aby każdy sie wypowiedział ale widzę pusto jak niewiem gdzie co nikt nie wie jak odblokować??? ubranka dla avatarow i johnego??
 

Bladzior

Świeżak
Świeżak
Płaszcz dla Johnego odblokował mi się po ukończeniu Misji z płonącą stodołą u Pani Bonnie :)
Co do reszty , jedzcie do takiego miasta na bagnach... Thiev coś tam... Jak wejdze do gry to dam wam pełną nazwę. Tam znajduje się sklep z ubraniami... są 3 stroje do kupienia .
Aha i jest tam też Bandana na twarz :p
 

castro

Użytkownik
Użytkownik
To dlatego ,że :
a) nie każdy spędza weekend w domu , przed konsolą
b) nie każdy ,kiedy już spędza to ma czas siedzieć nad grą 10 godzin
c) to nie jest gra ,którą można całkowicie poznać w jeden weekend
zapewne ,już w ciągu nadchodzącego tygodnia rdr zostanie rozkminione znacznie bardziej :)
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
To dlatego ,że :
a) nie każdy spędza weekend w domu , przed konsolą
b) nie każdy ,kiedy już spędza to ma czas siedzieć nad grą 10 godzin
c) to nie jest gra ,którą można całkowicie poznać w jeden weekend
ok sorki ale temat dobrze że założyłem założyłem go po to by każdy nie tylko ja poznał fajowskie rzczy w RDR;))
 

mackopl

Świeżak
Świeżak
Ja ten długi płaszcz dostałem jak wykonałem zadanie w jakimś miasteczku na arm... czy jakoś tak była kobieta lekkich obyczajów którą chciał zabić koleś po tym jak go zabiłem dostałem ten płaszcz. Jedno ubranko elegant chyba można całe zakupić w Thiev... coś tam. Tam również można zakupić również części do innego stroju, inny dostajemy za znalezienie paru różnych skarbów. W meksyku również jest strój i zdobywa się go podobnie jak ten pierwszy czyli jakaś gierka, patrolowanie ulicy, wyścig, zakupienie części i znalezienie a co dalej to jeszcze nie wiem:)
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
 

Do góry Bottom