1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption 2 wywołane do tablicy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez arkadiusz_89, Luty 8, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Spekulacje na temat Grand Theft Auto V ucichły wraz z oficjalną zapowiedzią, nie zapominajmy jednak, że Rockstar ma w zanadrzu niejednego asa. Jednym z nich jest Red Dead Redemption 2, o które fani dopytują się już od jakiegoś czasu.

Jest szansa na to, że coś się w tej kwestii ruszyło. Rockstar San Diego zamieściło w Sieci oferty pracy (w liczbie trzech), które wskazują na to, że firma poszukuje projektantów i programistów do prac na grą z otwartym światem. Osoby niezaznajomione z tematem pragnę poinformować, że to właśnie ta ekipa odpowiedzialna jest za pierwszą część przygód Johna Marstona.

Nie ma się jednak czemu dziwić - tytuł jak na nowe IP sprzedał się wręcz znakomicie, a średnia ocen na portalu Metacritic waha się w granicach 95%. A Wy macie jakieś życzenia co do sequela, oprócz tego, by już się ukazał?

Źródło: Red Dead Redemption 2 wywołane do tablicy | PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. bullkovsky

bullkovsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie rozumiem fenomenu tej gry. Serio. Skończyłem główny wątek, fajnie się grało ale potem jakoś ta pustka i dzikość Dzikiego Zachodu nie dała mi spełnienia. Jakkolwiek to brzmi, ale minigierki + kolekcjonowanie skórek z zwierząt czy innych rzeczy to nie to samo co radosna rozwałka w GTA jak już nie ma co robić.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Oby to było RDR 2 :) Red Dead Redemption był świetny gdzie miło spędziłem czas w singlu jak i na multi, tylko czekać na zapowiedź :)

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No nie powiem, R* robiąc RDR sam sobie podniósł poprzeczkę za wysoko :D
    Ta gra jest genialna w każdym tego słowa znaczeniu, voice acting plus grafika plus ścieżka dźwiękowa... miód :D

6. Micki

Micki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Błonie
    Było by super gdyby wyszła dwójka, jedynka strasznie mi się podobała. Ciekawe czy w drugiej części przygody były by kontynuowane, czy może historia działa by się przed wydarzeniami z jedynki.

7. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    RED DEAD REDEMPTION Spoiler
    Mam nadzieje, że będzie dużo nawiązań do jedynki, o ile gra wyjdzie. Przykro mi było, że John zginął, o nim też coś może być. I liczę, że dalej będzie jakies undead nightmare ale z wersją dla multi. No nic, poczekamy.

8. Arek0402

Arek0402 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Nie wiem czy wiecie ale Red Dead Redemption jest sequelem Red Dead Revolver więc robienie prequela Red Dead Redemption było by trochę dziwne ;) A kontynuowanie historii też nie ma sensu bo John ginie a jego syn Jack osiąga dojrzałość w 1914r a to już raczej koniec "dzikiego" zachodu.
    Red Dead Redemption 2 to nieporozumienie czymkolwiek by nie było, Red Dead Redemption uwielbiam ale takie robienie kontynuacji na siłę bo fani tego chcą może wielu rozczarować i zepsuć renomę serii

9. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Następny Red Dead będzie na 100% bo jak już wiele razy na tym forum padły słowa "nie pozbywa się kury znoszącej złate jaja". Redemption było cudne!! Wild West, klimat, muzyka ale to wszystko było już wspomniane wyżej. Co do życzeń to mam jedno oby nie spartolili następnej części i żeby dorównała RDR ale spartolenie serii to nie styl R*:)

10. Micki

Micki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Błonie
    Hmmm. To może po prostu pokażą te samą historię od innej strony, np. Brata Johna albo coś w tym stylu. No ale jak to mówią, pożyjemy zobaczymy.

11. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za spoiler

12. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chętnie zagrałbym Johnem Marstonem za czasów jego działalności przestępczej ;-)

13. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Max Payne 3, GTA V, Red Dead 3 - same śmietanki ;D Zakładam że w przeciągu najbliższych dwóch lat będą same hiciory od tego studia.

Co do kolejnej części Red Dead - może pokażą to co się działo przed Revolver'em? Sequel Redemption nie miał by sensu z wiadomych przyczyn. Być może będzie jakaś równoległa historia do Johna Marstona. Pożyjemy, zobaczymy. Nawet gdyby gra była cienka to i tak dostanie noty na poziomie 8/10 ;]

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Co do tematu to nie ma oficjalnej zapowiedzi jest tylko spekulacja że niby mają nad RDR2 zacząć pracę więc jak dla mnie temat do działu PLOTKI.

Osobiście chciałbym RDR2 lecz na wstępie musiałbym ukończyć RDR i RDRU. A nie mam niestety na to czasu.. Chyba że wybiorę się na L4 haha

15. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    no to tylko miec nadzieje żę wyjdzie,bo klimacik byl wyczepisty i gra wciągała na maxa :D

16. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    musi byc RDR2 :p

17. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie ukończyłem RDRa (save z większej połowy gdzieś wsiąkły) ale mam zamiar to kiedyś nadrobić i jak tylko wyjdzie druga część to ją napewno kupie ! ;)

18. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    To nie wiedziałeś? Przechodzisz grę przez 2 lata, czy specjalnie czekałeś, aż stanieje do 50 zł? Też się o tym fakcie dowiedziałem przed przejściem fabuły, ale kiedy to było.

Co do kolejnej części RDR kiedyś była plota, że być może dadzą tytuł Red Dead Revolution.

19. Wedel

Wedel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    zDOLNY ŚLĄSK DZ1FKO!!
    Ja mam tylko takie życzenie żeby było PL.

20. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przed Red Dead Redemption, był Red dead Revolver :D .

@Szabat, brawo za spoiler . . .

Dlaczego nie robić prequela? Patrz na serię GTA . . .

Dla wtajemniczonych :sentimental: :

John był synem prostytutki i jej Alfonsa. Mocno wątpliwe jest to, by miał jakieś rodzeństwo, skoro w sierocińcu nie miał rodzeństwa
    .

Nowa gra z serii: "Red Dead" to kwestia czasu. Dzieło Rockstar Sandiego sprzedało się znakomicie. Red Dead Redemption, to najlepsza gra w jaką grałem i prędko zdania nie, zmienię. R* nie uśmierci tak dochodowego projektu. Z chęcią wybiorę się jeszcze raz na dziki zachód!

21. Strus

Strus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, bo wszyscy na tym forum mieli konsolę w dniu premiery Sherlocku ;] Ja np. kupiłem ją miesiąc temu i wczoraj zacząłem RDR...

Też dziękuję za spoiler -.-

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum