1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption - abgx360 1.0.3 - czy dobry?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez h4r, Listopad 22, 2010.

1. h4r

h4r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, napisałem o tym w temacie o błędach z abgx'a , ale zero odpowiedzi, a trochę mi sie spieszy więc pytam tu:
    Red Dead Redemption
    Mam Iextreme 1.6
    Abgx360 ver 1.0.3
    Pościągałem ze strony abgx te pliki Video ISOs od wave4 do wave9, ale nie wiem czy je wszystkie wrzucać do StealtFiles czy tylko ten ostatni?

Pozatym wyskakują takie błędy:

Można to nagrać, czy coś trzeba przerabiać ?

Dzieki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wgraj taki plik jaki ci program kaze

4. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładniej musisz ściągnąć to WAVE 6 i wgrać do folderu z agbx. Wtedy będzie wszystko dobrze.

5. h4r

h4r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wgrałem wave6, ale po nagraniu na płytę (verbatim) i jej odpaleniu w konsoli wyskakuje biały obraz z dużym logiem XBOX360 (widzi gre jako film)

wrzucam logi z abgxa po wrzuceniu juz wave6

co dalej robić ?

dobra pogrzebałem trochę i się okazało że chyba muszę nagrać sobie activate.iso , ale do tej pory unikałem tej płyty jak ognia i pytanie (o ile w tym jest problem) czy da się Red Dead Redemption przerobić na wave 3 tak, żeby nie musieć korzystać z activate.iso?? i jeszcze jedno - jak to przerobić bo do przerobienia gier z wave4 na wave3 do tej pory wystarczyły mi 2 pliki:
    pfi.bin
    video.iso

ale wydaje mi się że one przerabiały tylko z wave4, a jak przerobić z wave6?

Wczytywanie...

Poleć forum