1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

red dead redemption (backup) jaki firmware?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez agatina11, Czerwiec 10, 2010.

1. agatina11

agatina11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, mam zamiar kupic konsole xbox 360 w najblizszych dniach, ale poki co nie wiem jaka najlepiej wybrac, zeby gra red dead redemption(backup) mi dzialala. Z tego co wiem potrzebuje firmware 1.61 , ale tez slyszalam,ze z 1.5 tez pojdzie tylko trzeba spatchowac. Z gory dzieki za jakiekolwiek info.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akro16

akro16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Najlepiej kup sobie konsolę z wgranym IeXtreme 1.1 LT wtedy powinno ci spokojnie pójść.

4. agatina11

agatina11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki...a wiesz moze czy jest mozliwy jakis upgrade firmwara? z 1.51 do 1.61? cos jak w psp, latwo i przyjemnie? czy to juz cos bardziej skompliikowanego? bo mam pewna konsole na oku, dosyc tania , ale z firmware 1.51

Wczytywanie...

Poleć forum