1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption Czarny ekran

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dawidox123, Maj 24, 2014.

1. Dawidox123

Dawidox123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Kupiłem Red Dead Redemption i chciałem sobie zagrać, wszystko fajnie , ale w misji gdzie ścigasz się z Bonnie dostałem dziwnego buga i koń zaczął świrować a skończyłem w skale... Jak kliknąłem menu nic się nie wyświetlało, ale na intuicje chciałem wczytać save game. Nic się nie wczytało więc wyszedłem do menu głównego i spróbowałem od nowa wejść, ale znowu to samo... Próbowałem wszystkiego, usuwałem savy, zainstalowałem na dysku grę, aktualizacja, bez aktualizacji i za każdym razem to samo CZARNY EKRAN.

Podczas drugiej instalacji pokazało, że płyta jest zarysowana, lub brudna i mam ją lekko wytrzeć szmatką. Miała rysę więc przetarłem ją pastą.

Wiecie może jaka jest przyczyna? Czy to może ta rysa jest przyczyną? Bo nie wiem czy kupować drugi raz tą grę czy da się temu jednak zapobiec.

@Edit
    Inne gry działają, GTA V czy Call of Duty Ghost działają bez problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hardkooro

Hardkooro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Siema
    Jest możliwe, że rysa która spowodowała uszkodzenie płyty nie pozwala wczytać pewnych plików. Jeżeli masz taką możliwość, sprawdź ją na innej konsoli. Jeżeli żaden twój znajomy takowej nie posiada, wybierz się do jakiegoś punktu wymiany, tam na pewno pozwolą Ci sprawdzić, czy wszystko gra. Jeżeli twierdzisz, że inne gry działają normalnie to bardzo możliwe jest to, że winna jest tutaj płytka z grą. Ewentualnie wyloguj się z XBL, wtedy nie będzie przechwytywać Ci osiągnięć z profilu,itd więc gra będzie "czysta".
    Pozdrawiam :)

1 osoba to lubi.
  4. Dawidox123

Dawidox123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdzę zaraz po odłączeniu od XBL i powiem Ci czy działa.

Kolega ma konsolę, jutro pójdę do niego sprawdzić czy działa.

@Edit

Teraz mi się przypomniało, ze pierwszy raz odpaliłem bez Xbox Live bo nie podłączyłem kabla...

Ale Twoja propozycja bez XBL nic nie dała... :/
    Ciągle mam czarny ekran. Sprawdzę jutro u kolegi jak nie będzie działać to odeśle tą i przyślą mi nową.

5. Hardkooro

Hardkooro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Spoko :) Trzymam kciuki żeby się udało, bo RDR to bardzo dobra gra, lubię do niej wracać :) Jct pisz tutaj, jak będziesz chciał to na prv :)
    Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum