1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption, czyli gdzie jest moja gra

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Maj 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Tego jeszcze w Polsce nie było. Gry brakuje w sklepach. Dlaczego? Kto za tym stoi?

I jak możemy sobie poradzić?

Okazuje się, że nie tylko recenzenci mieli trudności z dostaniem najnowszego hitu Rockstara w swoje ręce. Red Dead Redemption spotkał się z takim zainteresowaniem graczy na całym świecie, że... aż zabrakło go na polskich półkach. Dostaliśmy takiej oto treści list:

Witam.

Chcialem podzielic sie z Wami a przede wszystkim z wszystkimi graczami z Polski informacja, ze dostepnosc (b. dobrego zreszta) tytulu Red Dead Redemption (PS3 i XBOX) jest bardzo mala. Sklepy dostaly bardzo okrojone ilosci. Tydzien max dwa i ten tytul nie bedzie juz dostepny w Polsce. Cala Europa dostala smiesznie male ilosci (info mam od Cenegi z ktora wspolpracuje od lat).
    Mysle, ze przy okazji najblizszego newsa o Red Dead Redemption warto o tym wspomniec. Wiele osob obejdzie sie smakiem...

Pozdrawiam,
    Staly czytelnik - Fatih.

Pierwsza partia dostaw rozeszła się w sklepach internetowych jak ciepłe bułeczki, dopiero w tym tygodniu można liczyć na kolejne "losowanie" (bo nie wiadomo, czy wszyscy zainteresowani grę dostaną). Podobne problemy są w mniejszych sklepach z grami i centrach handlowych, chociaż podobno w tym ostatnich szansa na kupno RDRa jest największa. Warto jednak odnotować, że na grę w niektórych marketach były zapisy (!), a część kopii wykupywali allegrowi handlarze. Szaleństwo.

Skąd ten problem?
    Teorii jest kilka. Według jednego bardzo dobrze poinformowanego źródła opóźnił się proces produkcyjny gry i dostawy są po prostu opóźnione. A ponieważ jesteśmy daleko, to i opóźnienie u nas trochę większe niż na zachodzie. Nie ma się jednak czym martwić, gry będą półkach w tym tygodniu.

Inne źródło, powiązane z jednym z dużych sklepów wysyłkowych, twierdzi, że to celowa polityka Rockstara:
    Nie przewidzieli, że na zachodzie będą tak szybko sprzedawać i braknie im pudełek, więc postanowili olać najmniej ważne z ich punktu widzenia rynki - m.in. nas.

Ale ja chcę grać!
    No dobrze, ale co zrobić, jeśli ktoś chce zagrać już teraz? Szczerze mówiąc - nie wiem.

Zródlo: Polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. adiedinburgh

adiedinburgh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Edynburg
    Myślę, że zawsze można grę zamówić np. z UK. Ja (mieszkając z Szkocji) zamówiłem swój pre-order z Tesco Entertainment za-uwaga-29.75 funta(czyli jakies 130zł:)) z przesyłką i dostałem go rano w dniu premiery. Normalna cena wynosiła 35 funtów ale znalazłem kupon upoważniający do 15% zniżki na stronie www.gamespider.co.uk Osobiście polecam tą stronę wszystkim którzy mieszkają w UK i nie tylko, można tam porównać ceny gier z większości sklepów internetowych, wiele z tych sklepów wysyła do Polski po niedużych kosztach

4. Chrumski

Chrumski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    No to mam nauczkę. Zazwyczaj grę zamawiam z UK jako preorder i dostaję na ogół ok. jeden dzień przed premierą. Tym razem postanowiłem kuipć w PL, żeby dopisać się do statystyk Polaków kupujących oryginały w kraju, żeby nie szły one na poczet Anglików. No i masz ci babo pacek :confused:

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No dziwna sytuacja powstała.
    Mam nadzieje że Ci którzy grają na oryginałach zdołają jakość pociupać w ten kozacki tytuł :D

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Kolejny powód do zostania piratem...

7. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To nie jest problem, taki ze gry sie nie kupi na 100% w Polsce, wystarczy troszeczke poszukac po internecie a jak nie to po miesciem np. na Allegro jest 5 ofert RDR na xbox'a wiec napewno to nie powod aby zostac piratem, zreszta dla ciebie kazdy powod bylby dobry, nawet jakby na milion egzemplarzy jeden bylby zepsuty... zenada.

8. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    ja tam w moim Media Markt widzialem red dead redemption (Płock) , ale tylko 6 sztuk :/

9. Zipek kg

Zipek kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Ja zamowilem pre-ordera, w dzien premiery doszla paczka wszystko fajnie, ale jak otworzylem paczke to mi usmiech zniknal z twarzy... Pudelko polamane i w kawalkach, przod podarty, a na bonus plyta wygladala jakby ja ktos pogryzl (doslownie). Niestety grac sie nie dalo wiec wyslalem reklamacje. Mam nadzieje ze dzis odpisza co i jak.

10. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    ****! A miałem dziś zamówić, ale jak widzę nic z tego. Trzeba trochę poczekać... PAMIĘTNY DZIEŃ DLA POLSKI GRAJĄCEJ, PIERWSZA GRA, KTÓREJ ZABRAKŁO NA PÓŁKACH SKLEPOWYCH. Co to się porobiło..?

11. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    niedługo wszystko będzie ok, nie ma się czym przejmowac. a zawsze jest to argument dla akcji wewantlive jak widac są i plusy :)

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  13. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  14. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    dobrze, ze mam te gre z neta, bo jest boska :)

15. zebol

zebol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest ona w polskim wydaniu chodzi mi o to czy ma napisy polskie lub dubbling?

16. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Nie i nie szykuje się taka wersja.

17. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    jak to co zrobić ? pobrać pirata z sieci :D

18. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
  19. JUKI

JUKI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    U mnie pełno tego na półkach w Media Markt tylko,że cena 249zł.

20. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Oj ta bidna cenega,gierczynek ni mają,spolszczeń robić im się nie chce...ojojoj.Tylko by nasze piniążki brały. :D

21. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Kto by sie spodziewał, już dawno nie było czegoś takiego że gry braknie dla człowieka .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum