1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

red dead redemption dead eye

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blake, Czerwiec 22, 2010.

1. blake

blake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    widziałem że podczas włączanie tego dead eye )co się zwalnia obraz)wystarczy tylko nakierować na kogoś i samo zaznacza takimi czerwonymi krzyżykami i strzela. rozpocząłem dzisiaj granie i nie mam czegoś takiego.. możecie coś poradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bumm

bumm Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dead eye to taki bullet time, co spowalnia czas i spokojnie możesz wykończyć przeciwika. Poprostu podczas walki naciskasz prawą bodajże gałke(RS), obraz zostaje pokryty lekką sepią a potem klawiszem RB na padzie zaznaczasz na przeciwnika i wtedy pojawiają właśnie te krzyżyki. Jak już wycelujesz w różne części ciała naciskasz strzał i delektujesz sie fenomenalnym opadaniem wrogów na ziemie;)

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Jak masz 2 poziom to samo ci zaznacza krzyżyki na celu. Jak masz poziom 3 to już musisz to robić ręcznie za pomocą przycisku RB, a potem strzelasz dopiero RT.

Wczytywanie...

Poleć forum