1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red dead redemption, dodatek za 1k msp czy 400?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szycha0108, Styczeń 26, 2011.

1. Szycha0108

Szycha0108 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam do Was pytanie, zastanawiam się nad kupnem dodatku do rdr i nie wiem czy opłaca się kupować ten pełny pakiecik za 1000 msp czy samo zombie za 400 msp? Pytam, ponieważ mam 1760 pkt i jak kupię "fullpacka" to mi zostanie tylko 760, a za to z tego co widziałem nic ciekawego nie kupię... Chyba ze macie ciekawą propozycję za to 760, rozwialoby to wszelkie wątpliwości! :)
    Byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedz!
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
  4. Szycha0108

Szycha0108 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, mam jedna opinie co prawda niezbyt rozwinięta, ale dzięki czekam na kolejne.

Wczytywanie...

Poleć forum