1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption Grą Roku 2010 na Xboksa 360 - podsumowanie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez sid2007, Styczeń 11, 2011.

1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    1.miejsce (109 głosów) Red Dead Redemption

( Rockstar)

2.miejsce (90 głosów) Assassin's Creed: Brotherhood

( Ubisoft )

3.miejsce ( 82 głosy) Battlefield: Bad Company 2

( EA Dice)

Wybraliśmy już grę roku na Xboksa 360 i teraz możemy wyrazić swoją opinię o podium.

Proszę , aby się nie spinać bezpodstawnie i każdą swoją opinię poprzeć sensownymi argumentami.

Każdy wulgarny , głupi komentarz (pt. ,, ta gra jest do d*py "itp.) powinien zostać usunięty i nagrodzony warnem!

Wyrażajmy się kulturalnie , a każdemu czytać się będzie przyjemnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Nie dziwi mnie ten wynik, chociaż mi osobiście RDR nie podeszło :)
    BC2 na podium mnie cieszy, tym bardziej że Vietnam też zgarnął sporo głosów :)

ps. Czemu BC2 w NTSC okładkę dałeś :p

4. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    @Jechu zadowolony?;P

5. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Teraz tak, ta fajniejsza :)

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No no, nie ma co, forumowicze mają gust, i wiedzą co dobre.
    Osobiście cieszy mnie to że spośród tych 3 gier 2010roku aż 2 są w mojej kolekcji, i nie dziwi mnie ich zasłużone tutaj miejsce, nie mam za to najważniejszej gry Red Dead Redemption, jasno z tego wynika że ten brak trzeba w 2011 roku nadrobić : )

7. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Mi rowniez RDR nie podpadlo do gustu. Co do 2 pozostalych to sa to z pewnoscia swietne gry, ale... do BC2 sie zgadzam w stu procentach, do Assassina mialbym pewne watpliwosci. Jest to bez watpienia jak juz pisalem swietna gra ale czy roku? Mozliwe... :)

8. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    RED'a tylko nie mam, gry kozak. Zauważcie, że grami roku na x'a są multiplatformówki;p bo z ex'ami na xboxa było cienko i będzie w tym roku cienko;/
    AC:B , bardzo dobra, wciągająca fabuła,ładna grafika, choć na animację pelerynki nie mogłem patrzeć;p Oryginalny multi, który jak dla mnie się sprawdził - powiało świeżością, dobra odskocznia od starego sprawdzonego multi COD'a
    BC2, singiel jak singiel, wiadomo taką grę kupuje się z myślą o multi. Co do multi, jeżeli trafi się na dobrą drużynę i dobrego przeciwnika to wychodzi z tego epickość;p

Jedynie co mnie boli to brak jakiegokolwiek ex'a od xboxa. Halo jak Halo, Fable III jak Fable. Te gry albo się kocha albo przechodzi się obok nich obojętnie.

9. Perley

Perley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ol
    same wspaniałe tytuły zeszłego roku ,no może kolejność nie ta ale widać gust u forumowiczów się poprawił ;]

fable 3 prosze cie ..... i fakt nie było żadnego ciekawego ex'a w tym roku ,może w jakiś magiczny sposób nowy rok coś przyniesie

10. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Myślicie , że warto robić takie ankiety na grę miesiąca , a na koniec roku wybierać z nich grę roku? Czy może jakoś inaczej to zrobić?

11. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Rób i nie pytaj :p Chociaż w styczniu mało co wychodzi dobrego :)
    A resztę pozycji 4-15 można wyszczególnić tylko w liście :)

12. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja myślę, że pomysł świetny, ale też myślę , że go trzeba trochę udoskonalić . Mianowicie , jak wiadomo, są miesiące bardziej obfitujące w dobre gry, i takie gdzie nie ma nic ciekawego. Wiem, że było coś takiego jak możliwość przejścia 2 gier z danego miesiąca do puli, ale z systemem musi być coś nie tak skoro w pule wszedł średniak Dante i zabugwiona budżetówka Sniper Elite , a nie ma Halo i Fallouta, ale idea słuszna jak najbardziej :)

13. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    No właśnie dla mnie też jest to dziwne , że jakieś średniaki się załapują , ale co zrobić kiedy jeden miesiąc przynosi 5 mocnych hitów , a w drugim same przeciętniaki. Myślę , że najlepiej robić takie głosowania co 3 miesiące tzn. Gra Miesiąca ( Styczeń-Marzec). W tych trzech miesiącach napewno trafiłyby się jakieś 2 hity. I brać odrazu do finału 3 pozycje , które zebrały najwięcej głosów. Wtedy byłoby 4 głosowania i 12 gier do wyboru.

14. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Może zrobisz jeszcze wybieranie najbardziej oczekiwanej gry tego roku? Jeśli owego głosowania jeszcze nie było na tym forum :D.

RDR mi się osobiście tak średnio podobało, zdecydowanie lepszy dla mnie był Assassin's Creed, którego bym dał na pierwsze miejsce. Bad Company 2 z Vietnamem na miejscu nr. 2 i 3 chyba Mass Effect :D

15. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Red Dead Redemption jakos dziwnie mnie przynudza . nie potrafie tego opisac ale jakos nic nie ciagnie mnie do tego tytulu...w asasyna nie gralem jak ze nie mam lt+ a bc bardziej na multi ;P smuci mnie natomiast fakt ze pozycje mniej komercyjne (mam na mysli konkretnie gre Nier Gestalt) wcale nie pojawily sie na liscie...najpewniej nie wygralyby plebiscytow jednak uwazam iz warto byloby ja wymienic chocby z szacunku do autorow ktorzy mieli wspanialy pomysl na gre :) pozdrawiam

16. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Głosowanie takie jest tu http://xboxforum.pl/gier-f12/wybieramy-najbardziej-oczekiwane-gry-2011-a-76534.html.
    @Tr1SH wezmę pod uwagę Twoje słowa w sondach na ten rok.P.

17. megumiSC

megumiSC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    RDR zasługuje w 100% na tytuł gry roku (moim zdaniem)
    kampanię w singlu przechodzę po raz trzeci - klimat tej gry jest nieziemski.

AC:B też jest bardzo dobrą grą.. mimo że to przedłużenie dwójki to daje nam kilka nowych rzecz, ciekawsze misje itp. więc drugie miejsce moim zdaniem całkiem zasłużone :)

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nic dodać nic ująć po cichu spodziewałem się takiego rankingu końcowego :) I jestem bardzo zadowolony. Zobaczymy co ten rok nam przyniesie :)
    Pozdrawiam wszystkich którzy głosowali i AUTORA rankingów gier :)

PS. Na wszystkie te 3 gry głosowałem, tak jak i na inne jeszcze.
    Ale RDR to Rockstar i gra w zupełności udana więc pierwszego miejsca się nie dziwie. AC:B to taki szybki noobek który osiągnął szybką sławę. A BCB2 to multi =) więc nic dodać nic ująć co do rankingu :)

19. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak dla Mnie
    1.Mass Effect 2
    2.RDR

20. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Szkoda że na podium nie załapało się ME 2.
    Pierwsze miejsce dla RDR w pełni zasłużone.
    Pomysł na ankiety jest świetny i licze na nowe głosowania w 2011 roku.

21. AmigoXX

AmigoXX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie pytanko odnośnie RDR. Otóż czy wszystkie zadania poboczne takie jak pomoc nieznajomym, łapanie gangsterów i pokonywanie gangów trzeba zrobić w jakimś konkretnym czasie, przed upływem jakiejś misji? Tzn czy pomoc nieznajomemu, która pokaże się po jakiejś misji - przepadnie, czy mogę ją wykonać kiedy chce? Mogę najpierw przejść główną fabułę, a dopiero potem pomagać nieznajomym?

I jeszcze jedno, czy w tej grze są jakieś znajdźki?

Wczytywanie...

Poleć forum