red dead redemption i nagranie jej na dvd dl

agatina11

Świeżak
Świeżak
hej, nidgy wczesniej nie wypalalam gry na xboxa, a zalezy mi na RDR. Z tego co wiem gra ma wave 6. Konsole mam przerobiona na ixtreme 1.61. Mniej wiecej wiem jak nagrac iso przy uzyciu imgburn predkoscia x2, ale nie za bardzo wiem czy to wystarczy? trzeba to spatchowac czy co? moze pytanie glupie , ale nie mam pojecia jak to zrobic a nie chce niszczyc plyt. Dzieki ;)
 

PanXryb(A)

Świeżak
Świeżak
Jeżeli masz ixtreme 1.61 to nie musisz nic przerabiać.
Nagraj prędkością x2.4 programem ImgBurn.
 
Używasz imgburn lub clonecd i wypalasz zaznaczając plik DVD ( nie ISO ) z szybkością 2x lub 4x . Przed nagraniem dobrze jest sprawdzić grę w abgx360 czy wszystko jest OK .
 

agatina11

Świeżak
Świeżak
a musze w takim razie kupic plyute dvd dl rw+ 2x? czy moze tez byc 8x? itp? w sumie z tego co widze sa tylko 8x, to czy bede mogla spokojnie nagrac z predkoscia 2x lub 2.4x? Czytalam troche i niektorym nie chce sie zapisac w 2x tylkio minimum 4x...
 
Płyta DVD + R DL , jak masz dobrą nagrywarke to możesz i 16x lub 32x nagrywać . Ale lepiej nie przesadzać i nagrywać max. 4x .
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
Płyty kup dvd+DL najlepiej verbatim albo platinium. A co do nagrania to polecam clonecd. A prędkość to ustaw 2.4x wystarczy.
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
Witam,sory za odswierzanie tematów ale jakim programem spatchować Red Dead Redemption zeby poszlo mi na 1.6 patchu bo nie estem pewien czy mam 1.61 skad sciagnac xbox360 wave patcher 2.1.2?
Dziekuje za odpowiedz
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej nie patchować i odpalać za pomocą activate.iso, ale jeśli chcesz bez tej specjalnej płytki, wave patcherem spatczuj na wave 3. Przeczytaj tabelę w sygnaturze poniżej.
 

Do góry Bottom