1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

red dead redemption - jestem jackiem, i co teraz?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tyszak1345, Czerwiec 4, 2010.

1. Tyszak1345

Tyszak1345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema,
    jestme w tej chiwli, gdy zabijaja mnie (johna marstona) i jestem jego synem Jack marston, i mam 2 pytania;
    czy moglem przezyc bedac jeszcze johnem marstonem ?
    i co po smierci ojca, mam robic grajac jackiem ? nie mam zadnych misji ani nic, czy to juz koniec gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Równiez mam to samo i przechodze znak zapytania(fioletowy) w miescie Blackwater jest on chyba zwiazany z dalsza fabula gry..:)

4. Tyszak1345

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zrobilem go i nic nie ma.. jakies inne pomysly ? czyzby gra zostala ukonczona ?

5. wojtszub

wojtszub Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zrobiłem ten znak zapytania ( remember my familly) i to jest koniec, wyskakuje duzy napis RED DEAD REDEMPTION i napisy koncowe

6. Tyszak1345

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak, dokladnie, tez to juz zrobilem.
    pozdrawiam i polecam ta gre

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Tak to juz koniec ale po tym jezeli wczesniej nie zrobil ktos to sa zadania poboczne takie jak odbijanie fortec lub pomaganie danym osobom w potrzebie troche tego jeszcze jest chyba ze wczesniej to ukonczyliscie

Wczytywanie...

Poleć forum