1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption kiedy konczy sie gra ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez play, Czerwiec 3, 2011.

1. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Witam
    Mam pytanie otóż przeszedłem 78% gry i nie wiem co dalej po śmierci johna jestem jego synem i mam do zrobienia 4 questy od nieznajomych i nic więcej co mam teraz robić żeby zrobić 100% gry ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RoGu

RoGu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzów Wlkp
  4. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Dzięki czyli watek fabularny ukończyłem to teraz poboczniaki.

5. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Żeby w pełni skończyć wątek fabularny to ukończ jedno z zadań od nieznajomych. Powinieneś się domyśleć o który chodzi, ja nie chcę spojlerów zdradzać ;)

6. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Nie wiem o które chodzi ale zostało mi zebranie kwiatków,zebranie skór,wygrana w pokera czy coś i to chyba wszystkie.
    [SPOJLER] A i może z innej beczki może mi ktoś powiedzieć dlaczego goście co puścili Johna przyszli na koniec go zabić ?

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie skończyłeś gry - nie czytaj
    Cały sens fabuły i zakończenia zwieńcza się w tej misji, Marston John biega całe życie by się tytułowo "odkupić" ze swoich dawnych win bycia w gangu i rabowania złota. Myślał że uda mu się pójść na ugodę, zabijając dawnych członków swojego ganku, zawierając umowę z milicją (jak tam było temu gnojkowi to nie pamiętam, ale nienawidzę go, tego starucha-policjanta) i całą grę gonił to swoje odkupienie by pozabijać tych członków, by móc spokojnie wrócić do swojej rodziny, i niby wrócił, miesiąc wiódł normalne, rodzinne życie, takie jak chciał. Ale po miesiącu szeryf skończył dawać nadzieję Marstonowi na normalne życie, wjechał mu na farmę z całą flotą i go zamordował, niby miał powód, bo sam Marston był kryminalistą, a Szeryf od początku chciał go wykorzystać do czarnej roboty, jeden zawodowy kowboj Marston zabije gangsterów a na końcu się Marstona zabije... I umarł, oddając swoje życie by chronić żonę i syna, a syn (nie wchodząc w sferę uczuciową, bo stracił ojca którego dopiero co odzyskał) miał trochę łatwiejsze odkupienie, pomścił śmierć ojca zabijając samemu tego szeryfa. To chyba tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum