1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption - Liar's Dice i Fort Mercer

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez razor7, Październik 24, 2010.

1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Na czym polegają zasady gry w Liar's Dice bo nie za bardzo rozumiem.
    2. Gdy przejeżdżam obok Fort Mercer, za każdym razem gościu chce abym pomógł mu wejść do środka. Gdy już wykonam tą misję i zapiszę grę muszę robić ją na nowo. Jest to bug czy gdy już facet wejdzie muszę zrobić coś w środku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bbong

bbong Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do Liar's Dice polega to mniej więcej na tym (mam nadzieje, że dobrze zapamietałem, bo w RDR grałem też kawał czasu temu):
    Każdy z graczy "rzuca" na stół swoje kości przykryte kubeczkiem i kazdy gracz widzi tylko to co sam wyrzucił. Na podstawie tego obstawia się ogólną ilość na stole kości z konkretnym numerem (wśród wszystkich kości na stole - i tych twoich które widzisz i tych innych graczy których nie znasz) - przykładowo: mówisz, że na stole są trzy czwórki. Nastepny gracz może albo podbić licytację mówiąc, że danego numeru jest wieksza ilość, albo cie sprawdzić/nazwać kłamcą. Wzajemne przelicytowywanie przebiega az do momentu w którym ktoś sprawdzi czyjąś licytację.
    I wtedy gdy np. ktoś zalicytował pięć szóstek, inny gracz go sprawdził i okazało się, że na całym stole są jedynie cztery szóstki to wtedy osoba która licytowała traci jedna kość.
    A gdy ktos zalicytuje 5 szóstek, inna osoba go sprawdzi i okaże się, że na stole jest pięć lub więcej szóstek to wtedy sprawdzający traci kość.
    Gra przebiega do momentu, w którym zostanie jedynie jeden gracz z kośćmi.

4. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trochę to zagmatwane. Więc jeśli wybiorę, że są 4 "jedynki", a przeciwnik podbije lub wyzwie mnie od kłamcy przegrywa jedną kość?

5. bbong

bbong Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Opis może zagmatwany (niestety nie umiem tego prościej przedstawić) ale po rozegraniu kilku partii nie powinieneś mieć problemu z całkowitym zrozumieniem.
    Jeżeli wybierzesz 4 jedynki a przeciwnik cie sprawdzi i na stole sa rzeczywiście 4 (albo więcej) to on traci kośc, ale jeśli jest mniej niż 4 to ty tracisz (bo "kłamałeś" co do ilości - stąd nazwa samej gry).
    I analogicznie jest gdy ty sprawdzasz przeciwnika.
    I w sumie w grze chodzi głownie o wybór czy bardziej ryzykowne jest podczas twojej kolejki sprawdzenie przeciwnika czy też zalicytowanie wiekszej ilości kości. Gdy licytacja jest mała najczęściej bardziej opłaca sie podbić, ale gdy licytowane sa juz większe ilości kości to podbijanie może być bardziej ryzykowne i wtedy lepiej sprawdzić.
    A co do drugiego problemu to nie mam pojęcia, nie spotkałem się z tym.

6. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Fort Mercer jest kryjówką gangu, misję oczyszczania kryjówki można przechodzić wiele razy, ponieważ co jakiś czas osiedlają się w niej nowi bandyci.

Wczytywanie...

Poleć forum