1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red dead redemption mapa skarbów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Alf1966, Maj 30, 2010.

1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Witam. Otóż mam problem ze znalezieniem skarbów i szukałem na necie różnych mapek, ale zamiast tego znajdowałem tylko opisy po angielsku gdzie się dany skarb znajduje. I mam do was prośbę. Czy moglibyście podać mi link lub sami stworzyć mapkę z zaznaczonymi na niej punktami gdzie się dany skarby znajdują ? Podobno jest ich 9, a ja mam dopiero 1.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Johny0000

Johny0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dobry pomysł też by mi się ta mapka przydała :D

4. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Aha i jeszcze jedna sprawa oprócz tej mapki. Z nagród dla avatara mam tylko kapelusz i koszulkę. Jak zdobyć resztę? Może wiecie, albo macie jakiś opis ?

Wczytywanie...

Poleć forum