1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption nagrody dla avatara problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez scorpion22, Sierpień 25, 2011.

1. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam , dzisiaj w grze rdr oblokowałem sombrero dla mojego awatara i mam pytanie, co trzeba zrobić żeby móc je założyć ? W kreatorze awatarów mam zakładkę nagrody później red dead redemption i tam jest okienko w którym pisze sombrero i naciskam A lecz nic się nie dzieje,nie da się go założyć . Mógłby ktoś powiedzieć jak to założyć i jak zdobyć inne ubrania ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Buloff

Buloff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czasami nagrody dla avatara pobierają się z internetu, spróbuj się podłączyć i dopiera zakładać

4. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    scorpion22 czy posiadasz XBL ?

Wczytywanie...

Poleć forum