1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption obóz.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TytiX, Styczeń 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Witam, takie małe pytanie mam odnośnie tej gry. Słyszałem że jest możliwość rozbicia własnego obozu w grze, tylko nasuwa mi się pytanie jak ? Czy trzeba jakiś obóz kupić w sklepie czy jak ? Jeśli tak to gdzie i pod jaką nazwą jest ten obóz ? Z góry dziękuję ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adrian278

Adrian278 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Wystarczy, że z dala od dróg i wody klikniesz Select potem RB i wybierzesz chyba Camp albo coś podobnego

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Musisz kupić obóz , wygląda to jak namiot w General Store.
    Jak już kupisz to szukasz jakiegoś równego terenu z dala od drogi > naciskasz Select na padzie > później RT w zakładkę KIT > i wybierasz tą ikonę z namiotem naciskając A.

5. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Mówisz o wersji rozszerzonej, gdzie podczas odpoczynku i braku amunicji takową otrzymujesz!
    Nie, nie trzeba nic kupować

6. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szczerze mówiąc to ja też obóz kupowałem, u mnie to się nazywa "improvised camp" bodajże 170 dolarów kosztuję, chociaż może być jak kolega u góry piszę, że John posiada od początku gry jakąś podstawową formę obozu, a oprócz tego to chyba niezależnie od tego jaki masz rozstawia się je tak samo czyli tak jak napisał sid2007, tylko, że mnie się wydaję, że pomiędzy zakładkami się RB przechodzi, a nie RT

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum