1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption - odblokowywanie stroju.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PiotroZ, Czerwiec 4, 2010.

1. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam. Staram się odblokować w RDR strój gangu Bollard, wypełniłem juz 4 challenge, brakuje tylko aby wygrać w rzucie podkową i "Search at Thieves Landind". No i właśnie tu jest problem, wjechałem do Thieves Landing ale dalej nie wpadło. Mam coś tam znaleźć czy co ?, kiedy klikam Track aby mnie naprowadziło, właśnie tam pojawia się fioletowe pole. Co mam znaleźć w Thieves Landing ?. Jak ktoś wie proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZawodowzSnajper

ZawodowzSnajper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W tym Thieves Landing jest taki budynek co na nim pisze Thievies Landing. Musisz go znaleźć, pójść na jego zaplecze i wejść do środka, potem po schodach do takiego pokoiku i otwórz skrzynie w nim. Powinno wskoczyć.

Wczytywanie...

Poleć forum