1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption Pojedynki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Walikoń, Kwiecień 19, 2011.

1. Walikoń

Walikoń Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbowałem szukać na google ale jakoś dalej niepotrafie więc niech ktoś naprawde prosto wyłumaczy jak wygrać te pojedynki bo udało mi sie tylko kilka razy przypadkiem.
    czy ważne jaką bronią sie strzela?
    czy są goście w grze którzy są lepsi i gorsi w pojedynkach?
    Prosze o pomoc bo to jedyna rzecz którek w tej grze niemuiem.pliss!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kiczi Mahmet

Kiczi Mahmet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę grałem w Reda i z tego co wiem to jaką masz broń nie ma znaczenia,kolejna rzecz to z czasem komputer coraz lepiej gra w tych pojedynkach.Ważną rzeczą jest to żebyś strzelał jak jest mały celownik,i oczywiście musisz to robić dosyć szybko.Jeszcze jedno, nie wyciągaj broni za nim nie wyświetli się komunikat .

4. Walikoń

Walikoń Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dzięki ale prosiłbym o instrukcje w podpunktach np.
    1.wyciągnij broń i tak dalej....

5. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja zawsze szybko w górę i wciskałem jak szalony strzał ,to trwało sekundę może ,poprostu spróbuj odrazu jak zacznie celować zaznaczać i mi sam zaczynał strzelać, może to też przypadek :D

6. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja zawsze wszystkie wygrywałem ale jak przeszedłem grę do tego stopnia że byłem synem (nie pamiętam imienia) to chodziłem po świecie i robiłem rożne misje ale wtedy pojedynki prawie zawsze przegrywałem

7. loganslupsk

loganslupsk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podczas pojedynku są dwa paski po prawej stronie, jeden niebieski (Twój), a drugi czerwony (przeciwnik). Jak pasek przeciwnika jest większy to przegrasz pojedynek. Pasek nabija się zaznaczając gdzie chcesz trafić. Strzałami w głowę nabija się więcej, także jeden celny strzał wystarcza, to samo tyczy się strzału w pistolet przeciwnika. Zatem jeśli chce się kogoś po prostu zabić wystarczy wystrzelać magazynek w okolicach głowy. Jak chcesz wygrywać z finezją trzeba poczekać na maksymalne przybliżenie kamery, wycelować i nacisnąć spust gdy przeciwnik wyciąga broń (wygrywamy przez rozbrojenie) lub wycelować w głowę i wygrać jednym strzałem. Jeżeli po wcelowaniu pasek przeciwnika rośnie nadal i jest większy to znaczy że coś poszło nie tak i musimy oddać więcej strzałów żeby wygrać.

8. Walikoń

Walikoń Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje wam wszystkim bardzo teraz wygrywam wszystkie pojedynki bez w wyjątku,Dzięki za rady!

Wczytywanie...

Poleć forum