1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption Pomoc w osiagnieciu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Uve xxl, Marzec 17, 2012.

1. Uve xxl

Uve xxl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Szukam kogos kto ma osiagniecie "Red Dead Rockstar" (Kill a Rockstar or someone with this achievement in a public multiplayer match)

Jesli ktos ma prosze o mozliwosc zabicia sie w MP żebym sobie go wbił ;)

Mój Gt Dr Uvex (napisz mi w xbl PW to sie dogadamy co gdzie i jak)

2. Lotnik421 Xbox One

3. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Gwarantuje Tobie, ze pierwsza lub druga osoba, ktora zabijesz w multiku bedzie go miala, a Ty skonczysz z osiagnieciem. Szkoda czasu czekajac na pomoc od kogos :)

4. Uve xxl

Uve xxl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Nie grałem wczesniej w multi ;)
    Mam go juz wiec jakby ktos chciał to "feel free to kill me" :)
    a Swoja droga to czy ja wiem czy szkoda czasu ? 10 min po tym jak napisałem tego posta dostałem info od kolegi z chęcia pomocy :)

Wczytywanie...

Poleć forum