Red Dead Redemption- PROBLEM

kwiatek169

Użytkownik
Użytkownik
Witam przeszedłem już połowę fabuły i pojawiło mi się zadanie poboczne(?) ,a polega ono na wpłaceniu 200$ i zagranie w kości, a problem polega na tym że nie wiem na czym polega ta gra. Prosił bym o wyjaśnienie. :)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Poszukaj tego na YouTube, sam właśnie poprzez jakiś filmik dokładnie się dowiedziałem o co chodzi w tym Liar's Dice.
Jak już się dowiedziałem jak się gra to częściej grałem dla samej zabawy :D

Chodzi mniej więcej o to aby odgadnąć ile jest danych kości itd.

Po prostu potrzebny jest sposób, który na U2B znajdziesz :D
 

T0Mmy

Banned
Moją metodą jest mówić zawsze prawdę ile ma sie par kości a potem zgłaszać że blefują , tak zawsze wygrywam
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Moją metodą jest mówić zawsze prawdę ile ma sie par kości a potem zgłaszać że blefują , tak zawsze wygrywam
Dokładnie i ja tak robię - prawie zawsze wygrywam
 
M

MaverickPL

Guest
Gra z grubsza polega na tym ze kazdy gracz mowi ile jest kosci z dana liczba oczek na stole.
Moze byc ich wiecej nic zadeklarowana liczba, ale nie moze byc mniej.
Inni gracze (ty tez) moga albo sprawdzic blef, jesli uwazaja ze oczek jest mniej niz zadeklarowana liczba, albo zgodzic sie z zadeklarowana liczba oczek.
Jesli zgodzisz sie ze jest np 4 kosci z dwoma oczkami i trafisz, pozostali gracze traca po jednej kosci.
Jesli sprawdzasz blef i trafisz, osoba blefujaca traci kosc, jesli nie trafisz ty tracisz kosc.

Obstawiac mozesz zawsze wieksza ilosc kosci, i ewentualnie zmienic rodzaj kosci, czyli ilosc oczek.

Np, gracz jeden obstawia 1 kosc z 2 oczkami... ty obstawiasz 3 kosci z 2 oczkami, gracz trzeci obstawia 4 kosci z 1 oczkiem itd....

Najbezpieczniej obstawiac zawsze tyle oczek ile masz sam. Jesli nie ma takiej mozliwosci to musisz wyczuc czy inni gracze robia cie w konia, i deklaruja na przyklad ze jest 5 danych kosci na stole, czy mowia prawde.
Pod koniec gry jest to stosunkowo latwe, bo jesli wiesz ze drugi gracz ma np tylko dwie kosci, a obstawia 3 kosci danego rodzaju ktorych ty wogole nie masz, to wiadomo ze taki zaklad bedzie bledny, bo moze maksymalnie miec u siebie dwie takie kosci.

Muisisz chwile pograc to zalapiesz o co chodzi, tylko trzeba przetestowac w praktyce bo na pismie zasady sa dosc zakrecone i niezrozumiale. Pograj i pokombinuj po prostu.
 

kwiatek169

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za posta powoli już czaje:)
 

Do góry Bottom