1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red dead redemption !! Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RDR, Maj 17, 2010.

1. RDR

RDR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na stronie empik-u znalazlem taka informacje

Pierwsze 50 osób, które zamówi przed premierą grę Red Dead Redemtion otrzyma 3 darmowe kody odblokowujące dodatkową zawartość w grze.
    Strój zabójcy (The Deadly Assassin Outfit) - “Strój zabójcy” Johna Marstona powoduje, że twój licznik Dead Eye regeneruje się dwa razy szybciej niż normalnie. Im więcej punktów Dead Eye, tym więcej czasu, by oddać doskonale mierzony strzał. Ten strój uczyni cię niedoścignionym rewolwerowcem podczas każdego pojedynku.
    Bojowy rumak (The War Horse) - W rozległym świecie Red Dead Redemption można znaleźć niezliczone wierzchowce. Żaden jednak nie równa się sile, szybkości i wytrzymałości tego wyjątkowego rumaka. Czy to w czasie napaści na kryjówki bandytów, podczas odkrywania dzikich zakątków po ukryte skarby, czy też w pościgu za zbiegiem, rumak bojowy daje rewolwerowcowi przewagę niemal w każdej sytuacji.
    Zestaw złotej broni (The Golden Guns Weapon Pack) - Gracz, który jest wyposażony w tę broń otrzymuje więcej punktów sławy (Fame) za każde zabicie. Im więcej tych punktów zbierzesz, tym więcej misji pobocznych stanie się dostępnych w grze. Będzie więc jeszcze więcej okazji do pojedynków, porwanych osadników do uratowania i prawników do przekupienia.

MOJE PYTANIE

na innych stronach doczytalem ze inne sklepy oferuja cos podobnego ale tylko 1 kod otrzymuje sie kupujac u nich gre (losowo oczywiscie)

wiec jak mam to rozumiec ? empik dal **** i sie pomylil?

i z drugiej strony czy to bedzie tak ze tylko Ci co pierwsi kupili beda miec takie ulepszenia? czy mozliwe ze bedzie osiagniecie tego pozniej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Ja myślę że osiągnięcie tego będzie za miesiąc na marketplace za odpowiedni ilość MSP. Co do tego jak opisali 3 więc chyba dają 3 ale pewnie promocja już się skończyła a z faktownej liczby 50 dostanie te kody 20-30 ;/

Wczytywanie...

Poleć forum