1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption Save!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gorn20000, Sierpień 30, 2010.

1. gorn20000

gorn20000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witam, mam taki problem że gdy odpalam gierke i tam na początku gdy się włącza gra i wciskam start i potem single player to gra włącza mi sie od momentu kiedy zaczynam gre. Wcześniej to mi się normalnie włączało, wczytywało save'a gdzie mam 96% gry a teraz to nie wiem. Próbowałem już tam zacząć od początku i potem wejść w menu i wczytac z menu mojego save'a , ale gdy próbuje wczytać save'a to znów włącza się od początku gra! POMOCY

2. Lotnik421 Xbox One

3. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    A ja mam coś takiegoś że mi save zniknal i mam tylko te gdzie mam ok 10% gry ;/

4. gorn20000

gorn20000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    ok juz sobie poradziłem także temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum