1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption system link

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Knoper93, Styczeń 29, 2011.

1. Knoper93

Knoper93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Znalazłem stronkę ze spisem gier z możliwością gry przez system link >>List of Xbox 360 System Link games - Wikipedia, the free encyclopedia
    Tam jest napisane że będzie taka możliwość jak ściągnę aktualizację. Moja prośba: czy mógł by ktoś wrzucić to update?? Albo podać przyzwoitą stronkę z aktualizacjami?? I jeszcze pytanie odnośnie grania: jak wygląda taka gra "multi", znaczy że będę mógł z kolegą pomykać sobie po mapce, wykonywać misje?? Nigdy nie grałem w takie gry online, stąd moje pytanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
  4. Knoper93

Knoper93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to jeszcze pytanie: co znaczy to TU 1, TU 6

5. mario546

mario546 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    To są patche do gier które sciąga się z xboxa podczas włączenia gry kiedy się jest podłączonym do neta,im wyższy numer TU to będzie najnowsza dostepna aktualizacja do gry http://xboxforum.pl/gier-f12/games-update-xbox360-offline-tu-39224.html.

Wczytywanie...

Poleć forum