1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption trafi na PlayStation 4, Xboksa One i PC?!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 2, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gdy wszyscy wyczekują na zaprezentowanie ostatecznej daty premiery Grand Theft Auto V, Rockstar Games ma w niedługim czasie zapowiedzieć Red Dead Redemption w wersji na ósmą generacje oraz komputery osobiste! Co ciekawe, będzie to idealny wstęp dla miłośników Dzikiego Zachodu przed zbliżającym się sequelem! Tak, dobrze przeczytaliście Red Dead Redemption 2 nadciąga!

Napiszę na początku, aby wszyscy dokładnie przeczytali – aktualnie jest to tylko i wyłącznie plotka, ale…

Podobno w trakcie PAX Prime 2014, Rockstar Games za zamkniętymi drzwiami zaprezentował Red Dead Redemption w wersji na komputery osobiste. Gra podobno śmiga już całkiem ładnie, a to dlatego, że premiera na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC ma się odbyć już na początku przyszłego roku – dokładnie w marcu!

Warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu pojawiła się informacja o pojawieniu się Red Dead Redemption w bazie Microsoftu. Firma z Redmond miała pomóc w ustaleniu zgodności produkcji z różnymi systemami operacyjnymi.

Jednak to nie koniec dobrych informacji – Amerykanie od dłuższego czasu przygotowują kontynuację tej produkcji, która ma zadebiutować jesienią 2015 roku (listopad!). Pozycja ma zostać zapowiedziana na przyszłorocznym E3.

Czy jest to w ogóle możliwe? Od dłuższego czasu czekamy na jakiekolwiek informację od Rockstar Games na temat Grand Theft Auto V na aktualną generację... Więc może Amerykanie stworzą specjalne show, na którym dodatkowo zapowiedzą Red Dead Redemption? Jak to mówią „hajs musi się zgadzać”, a jestem przekonany, że gracze wprost rzucą się na odgrzewany Dziki Zachód... Będzie to także idealna, a nawet śmiem twierdzić, że fenomenalna reklama przed Red Dead Redemption 2. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ale po co ?

Wygląda na to, że te nowe konsole nadają się tylko do grania w remake-i starych gier :(

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    I tak każdy kto już chciał zagrał w RDR, tyle czasu już minęło od premiery.. Niech lepiej zabiorą się za 'dwójke' :-D

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak po co ? Przenieść tą grę z Xbox 360 na nowe konsole to nie będzie wielki wyczyn a przy okazji i PC'tową może wydadzą. Ludzie kupią bez nakłaniania, na nowych konsolach jest mało dłuższych tytułów, to co wyszło już ludzie ograli i konsole leża albo idą na sprzedaż.

Ja tam jestem za przenoszeniem DORYCH tytułów, chętnie kupił bym Burnout 3 oraz Black na Ps3 gdyby takowe były.

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    kolejne kotlety do naszego ukochanego VHSa :p

7. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Łatwiej odgrzać kotleta niż zrobić coś nowego. Tylko aby kielnię napełnić. Mam nadzieję, że równocześnie z wydawaniem kotletów, pracują nad czymś nowym.

8. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No i bardzo dobrze, mi w RDR grało się duuużo lepiej niż w GTA IV, tak więc czekam z niecierpliwoscią na wersję PC. A nóż widelec będzie śmigać na tym samym silniku co GTA V? Odświeżonym znaczy. Także jeszcze do kompletu Forzę zapowiedzą na PC (a na pokazówkach Xone i tak działała na HaPekach) i mamy komplet.

9. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam nadzieję, że odpuszczą sobie tą wersje i skupią się w pełni na drugiej części RDR.

Wczytywanie...

Poleć forum