1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red dead redemption - ubrania specjalne

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zaja_c, Grudzień 7, 2010.

1. zaja_c

zaja_c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widzialem w sieci kilka ubran ktorych nie mozna miec w grze przynajmiej tam gdzie sie ubranie zaklada ich nie ma. Jedno z nich to the deadly assassin to akurat wiem ze trzeba bylo kupic gre w pre-orderze ale znalazlem jeszcze 2 inne the savvy merchant i the expert hunter wiem ktos moze jak je zdobyc ? wrzuce jeszcze zdjecie tych strojow: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    A nie są to czasem ubrania dostępne do odblokowania z dodatku Undead Nightmare? Ja z podstawki wiem tylko o 9 strojach.

4. Martist

Martist Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Savvy Merchant Outfit i Expert Hunter Outfit są dostępne w pakiecie DLC Hunting and Trading Outfits. Dodam jeszcze, że według tej strony: Hunting and Trading Pack - Xbox.com pakiet jest darmowy.

5. zaja_c

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki, czyli bede sie musial bez nich obyc :p Przynajmiej narazie

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Expert Hunting jest debeściak!
    Ale jeśli są to darmowe dodatki to zawsze możesz je pobrać , czyż nie? Gold nie jest wymagany.

7. zaja_c

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nom wiem ale narazie livea jeszcze nie mam :)

Wczytywanie...

Poleć forum