1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption Undead Nightmare OPINIE

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez kusiu, Listopad 25, 2010.

1. kusiu

kusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Graliście może, jakieś opinie? :) Głownie chodzi mi o singiel jest sens grać, czy bywa straaaasznie krótki? :)

Pierwsza czesc, miazga! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. felicjan200

felicjan200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To pudełkowe wydanie DLC. Również przypuszczam, że nie posiada.
    Czytałem, że chcąc po prostu przejść całą gierkę - bez eksplorowania świata - daje ona 6-7 godzin zabawy.
    Jeśli będziemy luźno sobie łazić ten czas się oczywiście zwiększa. Tak więc bardzo przyzwoita porcja zabawy.
    Dodatkowo w pudełkowym dodatku jest nie tylko undead nightmare, ale również dwa pozostałe (mniejsze) dodatki, które wychodziły wcześniej.

4. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Akurat ja zakupiłem ten dodatek na XBL i muszę przyznać, że jest na prawdę świetny (dla mnie nawet lepszy od podstawki), jeszcze go nie ukończyłem, fajny jest również co-op na multi gdzie bronimy się przed hordami zombie.

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi osobiście Undead Nightmare przypadł do gustu, szybka akcja, wybuchające głowy zombiaków, konie jeźdźców apokalipsy, fajne bronie, no i oczywiście śmieszne cut-scenki :p Singiel jest nie za długi i chodzi w nim głównie o to by "zdobywać" kolejne miasta zajęte przez szurniętych zombie ;] Główna oś fabularna jest prosta jak drut, a co za tym idzie, gra staje się krótka. Mimo wszystko bardzo dobrze mi się grało, mogę śmiało wystawić 9/10, i powiedzieć że to najlepsze DLC roku 2010.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Widziałem, grałem, przeszedłem... Jak dla mnie godne polecenia rozszerzenie jednak trochę szybko nudzi no i czas gry nie jest jakiś długi bo zrobiłem w tej grze 100% grając 10h :) Więc nie jest to dużo... Na pewno fajniejsza jest podstawka od tego jednak jeżeli ktoś lubi "pokosić" zombie to polecam :)

7. Qsh

Qsh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
    Jak na dlc za 800 msp to jest po prostu świetne, z pewnością dlc 2010 roku, moim zdaniem przebija nawet vietnam.

8. Rzepa

Rzepa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siedlisko Bezprawia
    Sorry że odkopuje, ale mam pytanie
    mam 35% gry przeszedłem właśnie misje z filmem mam wszystkie miejscówki "uratowane" i nie mam aktualnie żadnej misji co mam zrobić ?

Wczytywanie...

Poleć forum