1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red dead redemption undead nightmare

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniak123, Kwiecień 26, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.Gram sobie w rdr un i mam pewien problem,na mapce nie mam zadnej misji tylko mam same znaki zapytania,krzyze itp,zaliczylem cmentarze i wybilem wszystkie zombie,co mam zrobic aby pojawila sie misja?mam 19% gry.Kumam zasady gry bo zaliczylem normalne rdr i nie mialem zadnego problemu z przejsciem gry.Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    miałem ten sam problem dobrze poszukaj na forum w jakimś temacie chodzi tu o zbieranie jakiś roślinek dla jakiegoś gościa jak zbierzesz to ci sie pojawią misje

4. pontonss

pontonss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie pytanie, rdr oryginała łykłem jednym tchem, włączam UD nightmere a tu same misje typy wybij zombie, ta gra to taki dramat, czy się rozkręci, poddałem się na misji oczyszczenia 3 cmentarzy gdy wcześniej oczyściłem 5 miast i kilka cmentarzy bo ileż można, coś się zmieni bo nie wiem czy jest sens grać?

5. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zebralem 16 kwiatkow i nic,ile mam ich zebrac?co to za misja polegajaca na zbieraniu kwiatkow?jakas zenada i porazka.Chyba sobie daruje grac dalej w tego krapa bo mam juz prawie 20% gry i nic nie dzialo sie ciekawego,szkoda czasu i czytnika w konsoli sa lepsze gry

Wczytywanie...

Poleć forum