1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption w tarapatach?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    W zeszłym tygodniu pisaliśmy o buncie żon pracowników Rockstar San Diego, które domagali się lepszych warunków pracy dla swoich mężów. Teraz okazuje się, że kiepskie warunki pracy i organizacja mają też negatywny wpływ na "westernowe GTA" - Red Dead Redemption.

Jak donosi Joystiq, w wyniku przedłużających się opóźnień, produkcja gry zajęła zbyt dużo czasu i pochłonęła zbyt wiele środków, aby mieć nadzieję na zwrot całości poniesionych kosztów. Zespół był rozbity, zdemobilizowany i Red Dead Redemption dopiero od niedawna zaczęła przypominać cokolwiek zdatnego do pokazania graczom. Tak przynajmniej twierdzą źródła wewnątrz studia. Aktualna data premiery tytułu do kwiecień 2010.

Jak wynika z ich wyliczeń, aby koszty się zwróciły, gra musi sprzedać się w pięciu milionach sztuk. Czy jest to możliwe? Za grą stoi marka i sława Rockstar, która sprzedała ponad 13 milionów sztuk GTA IV, więc o ile gra nie okaże się kompletnym niewypałem, to trudno traktować wypowiedzi o tym, że...

...jako coś innego niż zwyczajną kurtuazję.

Mam nadzieję, że zrobią świetny tytuł który będzie bardziej popularny od GTA IV i ich słowa obrócą sie przeciwko nim.

Źródło: Red Dead Redemption w tarapatach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    oby tak się stało
    czekam na ten "dziki zachód" z niecierpliwością.
    po screenach z gry widac że to może być prawdziwy hit.

4. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    To nie fajnie..., ale jak już sam *R mówi, iż nie zarobi na tej produkcji milionów to musi być coś na rzeczy ;)

5. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ooooj... Ciekawa gra się zapowiada. A R* specjalnie mówi, że nie zarobi, bo chcą zrobić tzw. szum medialny wokół gry.

6. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Rockstar powinien wiecej takich gier robic bo im dobrze wychodza gry z otwartym swiatem poza gta wedlug mnie bully tez sie popisal : ) read dead jak na silniku gta IV to wogole bedzie odjazd :D

7. kobzuch

kobzuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem, gdyby tylko przenieśli GTA na dziki zachód, to już byłby hit. Jeśli gra jest "klejona" od podstaw, to myślę że dostaniemy killera. W GTA czegoś zawsze mi brakowało i patrząc, czytając o RDR, dochodzę do wniosku, że właśnie tego. Nie mogę się wprost doczekać i nie wierzę spekulacjom, że Rockstar mogło spieprzyć taki potencjał. Sprzedadzą te swoje 5mln, bynajmniej ja się do tego dokładam. Nie wiem jak wy, ale ja ufam R* w stu procentach.

8. tsunadefan

tsunadefan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No niefajnie, gra zapowiada sie przecież ciekawie, ah tylko ten nieszczęsny tytól gry jakoś nie przypadł mi do gustu

9. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Nie ma co liczyć ze ta gra nie wypali :} to będzie następna ich kopania pieniędzy i nie ma wątpliwości co do tego. Samo to ze za tą grą stoi R* wystarczy a po tym co już pokazali, gra będzie niesamowita nie tylko graficznie ale dzięki otwartemu środowisku i klimatowi to istna esencja dzikiego zachodu ;] a jeszcze wszystkiego nie widzieliśmy.

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    R* i tak zarobi na tej grze więc jakie tarapaty:D

11. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    5 mln sztuk-i dużo i mało.

Taki Assassins Creed2 sprzedał sie w 6 mln na obu platformach,ale był to seaquel znanej i głośnej gry.AC2 był też najzwyczajniej genialna grą.

Ale już taki Uncharted 2-słowo wymawiane z czcia przez wszystkich fanów PS3 dopiero teraz osiągnął pułap sprzedanych 2,5 mln egzemplarzy.
    Ostatni eksclusive skierowany do masowego odbiorcy(Forza 3 pomijam) na X360,Halo 3:ODST sprzedał się w liczbie 3mln sztuk.Ale był poparty ogromna kampania reklamowa.Marka tez mowi sama za siebie.

Uncharted 2 i ODST razem to 5,5mln sztuk.Read Dead moze miec ciezkie zadanie.Osobiście trzymam za nia kciuki.

12. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    misiek8, marka i różne platformy na pewno przyniosą duże zyski.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum