1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red dead redemption

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez koker2009, Grudzień 3, 2010.

1. koker2009

koker2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa
    Witam.Skończyłem grę ale nie zaliczyło mi osiągnięcia The Benefits of Civilization.Trzeba przejść misję AND THE TRUTH WILL SET YOU FREE.Misję powtórzyłem i dalej nie zaliczyło.Dodam tylko że podczas misji nie umarłem i nie zgineli żołnierze podkładający ładunek.Może ktoś pomóc?:D Dodam tylko że jest to tajne osiągnięcie.Jest to misja gdzie trzeba zabić gang dutch`a w górach.Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milex

Milex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    022
    Ten achievement można niestety pominąć. Ominąłeś pewnie niechcący jakiś checkpoint i fabuła poszła dalej.
    Jeśli masz save przed przejściem poziomu to wczytaj, inaczej nie zaliczy osiągnięcia.

Więcej po ang -> WARNING missable achievment! - Xbox360Achievements.org

Wczytywanie...

Poleć forum