1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red dead redemption

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniak123, Marzec 6, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.Gram sobie w RDR i mam mieszane uczucia do tej gry.Niby gra roku 2010 a jak dla mnie to jedna z gorszych gier na x360 w jakie gralem od kilku lat.Mam juz 32% gry i dopiero podobaly mi sie dwie misje,ta w kopalni co jechalo sie wozkiem i druga to obrona pociagu,reszta to flaki z olejem.Co wy sadzicie o tej grze?jak dla mnie za duze tereny,jazda koniem nudna i monotonna,wiem ze mozna korzystac z taxi.Np w Assasins creed tez mozna jezdzic konno ale tam zdecydowanie wypada to lepiej.Prosze o wasze opinie na temat gry.Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ludzi ktorym sie podoba RDR jest zdecydowanie wiecej. chcesz opinii? zajrzyj do gier.
    za zalozenie tutaj tematu gdy masz ponad 30 postow mozesz dostac ostrzezenia.

4. olek21

olek21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie w assasins creed jak dla mnie jezdzenie konikiem wypada słabiej niz w rdr a jak ci sie ta giera nie podoba to moze kwestia westernowego stylu przeszedlem cała 100% osiągnołem i nie nudzila mnie ani chwili rzucalem sobie jakies fajne babeczki na tory i czekałem aż rozchlasta je pociąg i duzo innych zeczy:p

5. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zeby dobrze bawic sie przy tej grze, trzeba znac angielski.

6. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nie bylo PL? ;]

7. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    Ja kupiłem ją (na szczęście za ms points 40 zł) i nie jestem zachwycony.

8. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja np ostatnio skonczylem Mafie 2,zdecydowanie lepsza gra od rdr,ciekawsze misje,mniejsze miasto itd.W red dead redemption chce zagrac z tego powodu tylko ze to byla gra roku i jakos ja przemecze,moze sie rozkreci,ale mam juz ponad 32% i moim zdaniem to duzo.A co do jezyka angielskiego ze niby fabula ratuje gre to mnie nie przekona.Gralem kiedys na playstation 2 w gry bez znajomosci j angielkiego i swietnie sie bawilem przy grach.Red dead redemption jest przereklamowana gr,tandetna i do GTA nawet do piet nie dorasta

9. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Kwestia gustu, dla mnie gra roku faktycznie, mnie powaliła!!! Ale każdy ma swoje zdanie i gust. A jazda koniem w assassins creed jest dopiero nudna, zachowanie konia bardzo sztuczne niż w red dead

10. castro

castro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli komuś RDR się nie podoba to gra po prostu nie trafia w jego gust. Sama gra jest dopracowana pod każdym względem , fabuła jest mocną stroną tej gry ,a przyjemność można czerpać z samej jazdy i napotykanych po drodze losowych zdarzeń ,ale jeżeli do kogoś ten klimat nie trafia to gra jaka by nie była ,nie będzie się podobać :)

11. Mayke

Mayke Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ;) Mam pytanie odnośnie tej gry (pytam głównie osoby, które tą grę przeszły i słabo znające angielski lub średnio zaawansowane) Czy dużo zrozumieliście z fabuły gry? Pytam ponieważ zastanawiam się nad kupnem. Angielski znam dość dobrze ale wiadomo jak to jest z Angielskim w szkole a w grze ;) Pozdrawiam

12. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Ja średnio z angielskim ale w fabule wszystko zrozumiałem bez problemu.

13. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Fabuly nie ma sie jak jezyka nie zna.
    Gra ma ciekawa fabule i naprawde warto ja przejsc, gdyz gra ma naprawde niesamowite zakonczenie. Nudne moze Ci sie wydawala z powodu, ze glownie jeszcze "bawiles" sie w kowboja.
    Tereny duze, bo to sandbox ;p
    Naprawde przemecz sie i poczekaj do koncowki, bo warto.

14. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam mieszane uczucia do tej gry, ale każdy ma inny gust i zawsze będzie ta druga strona

15. Croxite

Croxite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Rdr jest super, wkońcu robione nie przez byle jakie studio. Ciekawe jak będzie z L.A noire ;p

16. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    nie trzeba znać języka bo fabułę można skumać......lux gra.....

17. cheery

cheery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Święta prawda. Jak dla mnie RDR jest dziełem sztuki, fabuła, cały realizm postaci rozwala na kawałki, ale tylko pod warunkiem że znasz angielski.

Jeśli masz opanowany język ang z gimnazjum na 5 dasz sobie radę z podstawowym wątkiem, jednak jeśli chcesz skumać dowcipy, smaczki itp. to trzeba troszeczkę sie postarać.

Ja przechodziłem RDR ze słownikiem na kolanach i obok miałem laptopa z uruchomionym Google Translate :cool:

18. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Gra jest świetna, na początku wydawała się trochę nudna ale później się rozkręciła. Jak dla mnie RDR jest lepszy od GTA IV :)

19. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja napisze o glownych wadach tej gry.Ogromne tereny,nudna jazda koniem,denerwuje mnie np jechanie do celu okol 5 min,potem wlacza sie filmik ktory jest takze nudny i znowu jedziemy koniem na akcje od 2 do 5 min,pare oprychow do odstrzalu i znowu jazda konna,to jest jakas masakra.Mowicie ze fabula jest fajna,a ja mam w ***** fabule.Np taki Resident Evil 5 ma kiepska fabule ale za to jaki ********* i zroznicowany gameplay.Co do gta4 to tam jazda samochodem jest ciekawa bo chociaz po drodze moze nas scigac policja.A tu w tej grze to takie flaki z olejem ze masakra.Ja ta gre oceniam na 6+.System strzelania jest tak nudny ze nie ma nawet radochy ze zestrzelenia oponenta.Mam 35% i mysle ze ta gra sie troche rozkreci choc juz powinna moim zdaniem po 10%,zabraklo tylko przerzucania gnoju,bo te ganianie krow i lapanie koni to tez jakas bolaczka tej gry.Plusy tej gry to tylka grafika i klimat westernu,reszta to masakra,do **** i zenada.Tak ta gre oceniam.Nie wiem dlaczego taka gra zostala lepiej oceniona niz Assasins creed brotherhood i Good of war 3?

20. mikesc

mikesc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jezeli chodzi o nudne jezdzenie koniem po mapie to istenieje cos takiego jak "travel to ...". rozkladamy oboz i mozemy przeniesc sie do kazego miejsca na mapie - nie trzeba jechac 10 minut.

jezeli chodzi o fabule to ... bardzo dobra. Jak juz poznamy bohatera i sie z nim 'zzyjemy' (nie wiem jak to inaczej nazwac) to koncowka naprawde wciaga :D

sama gra jest bardzo dobra, ja np od razu wiedzialem ze nie bede gral pobocznych misji i zajalem sie tylko glownym watkiem. wiem ze mozna zbierac krzaki, skalpowac zwierzaki itp, ale nigdy mnie to nie bawilo.

nie jestem fanem tego typu gier, ale moge polecic kazdemu

21. artur8-12

artur8-12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mnie gra całkiem przypadłą to gustu a fabuła i filmik są ciekawe, wiadomo że pół gdy spędza się na koniu ale w końcu to dziki zachód :p

Wczytywanie...

Poleć forum