X360 Red Dead Redemption

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Grałem wczoraj 2h i wiele nie mogę powiedzieć, więc może na początek trochę o "fizyce": czasem trudno pokonać zwykły schodek, gdy podchodzi się od boku, w GTA tego nie było. W niektórych momentach koleś tak się trochę zacina. Co do jazdy konno to chyba trzeba się przyzwyczaić, bo czasami jadąc wciskamy B, aby przykuć uwagę do osoby/przedmiotu i ciężko wtedy zapanować nad kuniem. Co do grafiki to mam TV CRT, na nim to i tak wszystkie gry tak samo wyglądają, ale za to jakie widoki! I ten wschód słońca...
No i czasem lekki pokaz slajdów na cut-scenkach zauważyłem.
 

Cybuch

Użytkownik
Użytkownik
Takiego mocnego wciągniecia jak w Alanie nie ma, jednak misje są dosyc ciekawe, są esensją Dzikiego Zachodu i westernów :)
Ja mam pytanie - jak panowie sombrero zdobyli?
No nie wiem kj5, mnie RDR dużo bardziej wciągnęło niż Alan, w alanie doszedłem do 3 rozdziału i szczerze, nie chce mi się dalej grać, a RDR ciągnie, oj bardzo ciągnie. Ale to zależy od gustów człowieka i co preferuje :)
Pozdrawiam
 

maniek666pl

Użytkownik
Użytkownik
to ja i ja dodam swoje 3grosze ;)

ogólnie gra jest naprawdę dobra, widać że twórcy starali się ją szlifować do granic możliwości ale błędów trochę jest
(raz postać mi się zawiesiła/zblokowała u lekarza - pomógł reset gry)
Widać że dosyć często spadki fps zwłaszcza w cutscenkach. Gra nie radzi sobie ewidentnie z dymem/kurzem. Dlatego jest go dosyć mało (wydaje mi się że ekipa 5 konnych powinna dawać na piaskowej drodze ładny kurz ;)

Ale to już czepianie się na siłę. Co do samej gry - grafika robi wrażenie, zwłaszcza jak zaczniemy się jej baczniej przyglądać.
Losowe sytuacje które zdarzają się podczas podróży, czasami trudny do opanowania koń, jak dla mnie realistyczne. Animacje, minigierki itp ;)

jak dla mnie must have ;)
 

dawajrowa

Banned
Co za debil tu porównuje grafike AW z RDR ? :DD
Przecież RDR to sandbox a AW gra zamknięta więc nie ma co porównywać .
A co do gry to strasznie sie zawiądłem , klimatem COJ2 miażdży jednym jądrem tą gre , graficznie też bez jakiś rewelacji aczkolwiek ładnie jest , ale framerate ? O ja pier****e , wolałbym brzydszą gre , ale żeby tak nie chrupała .
Dialogi - jak mnie wkur***a to ich panowanie sobie , co chwile jest Pani , panie (...) do tego strasznie nudne te dialogi :(
Postacie - tu też Rockstar sie nie popisało , o ile w poprzednich prodkucjach postacie były ********* to tutaj jest strasznie biednie z tym a szkoda :(
Sterowanie - nie wiem co jest ale jakoś nie moge sie do niego przyzwyczaić a już końcówkę gry mam . No i teraz najaważniejsze biegać szybko można ciągle a że była spruta do AW że Alan za szybko sie męczy to WTF tutaj ? Jak Eurogamer sie do tego nie przypi***oli to recka RDR opłacona jest :)
Ale za to animacja John`a jest całkiem fajna świetnie skacze , strzelanie + system chowania sie też daje rade no i ujeżdżanie dzikich koni kozackie :D
 

sihill

Użytkownik
Użytkownik
Sombrero samo "wpada" podczas gry. Co do lassa to tak jak ktoś już wspomniał dostajemy je za misje na ranczu u pewnej damy. Gra miodna, wstawki dźwiękowe prosto z westernów i to odczucie ze ten świat żyje.... Jeden koleś pompuje wodę a drugi wkłada głowę pod strumień. Jak już ktoś wspomniał MUST HAVE!!
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
A mozesz powiedziec kiedy samo "wpada" ? Czy ktos juz dostal jakies itemy do avatara ? Mi nie przeszkadzaja FPS'y . Najbardziej denerwujace w tej grze jest model jazdy konna . Koszmar . Trudno sie przyzwyczaic itd.
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
szczerze to jeżeli miałbym wybór dzisiaj wybierać gta IV lub Rdr bez wachania gta 4 ponieważ tam klimat jest jedyny w swoim rodzaju i postacie tak wyraziste.W RDR jest klimat ale coś jest nie tak ale może się przyzwyczaję
 

aveiro

Użytkownik
Użytkownik
OK pograłem iii GRA JEST MIODNA !! YEAAA SUPERR trochę błędów np zawiesza mi się gra jak np przeszukuję gościa ale zgrałem na dysk i wszystko ok Grafika świetna fizyka euphoria to jest GENIALNA w ogóle rockstar ZROBIŁ GRĘ SUPERR !!
 

Kura

Użytkownik
Użytkownik
Zaraz wypalam mam nadzieję że się nie zawiodę chodź trochę martwią mnie niektóre komentarze.

Gry nie można równać do gta mimo że nie grąlem w RDR to już moge powiedzieć że wole gta. Nie przepadam za dzikim zachodem wole kraść auta, bić ludzie na imprezach itp. Krótka mowiąc są to dwie inne gry zobaczymy co to będzie :)
 

TechniX

Użytkownik
Użytkownik
Gra bardzo dobra atmosfera dzikiego zachodu jest gęsta. pozatym to Rockstar oni nie robią słabych gier.
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Ja oczekiwałem od tej gry tego żeby była takim GTA iv na dzikim zachodzie. Gra zdecydowanie wyprzedza Gta grywalnością i możliwościami. W RDR nie ma nudy, zawsze coś się dzieje, pełno misji pobocznych. Gra jest warta polecenia, naprawde super. Tu czuć otwarty świat i ogrom możliwości które możemi w nim zdziałać. Minusem są dość długie czasi loadingu i częste spadki klatek.
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
No nie wiem , ale dla mnie gta wyprzedza odrobinke RDR . Postacie byly wyrazniejsze ( o wiele). Ten John jest zwyklym szarakiem , a nie jak Niko
 

Johny0000

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie gra fajna nie zadna rewelka ani tandeta fajnie ze sa polowania itp fajne strzelaniny pojedynki jeden na jednego :)
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Postacie byly wyrazniejsze ( o wiele). Ten John jest zwyklym szarakiem , a nie jak Niko
Ale przynajmniej John ma jakiś konkretny wygląd i głos (podobny do Johnnego z Lost and Damned). Niko to taka pierdoła - sympatyczny, ale taki trochę od pługa:p
 

sihill

Użytkownik
Użytkownik
RDR to po prostu inna bajka ale gra jest miodna. Klimat dzikiego zachodu wylewa się jak tsunami. Co do kapelusza to pierwsze misje na farmie przynajmniej w moim wypadku dały mi tę nagrodę. Chyba nawet była to podróż z farmerką do pierwszego miasta.
 

Zipek kg

Użytkownik
Użytkownik
W gre jeszcze nie gralem, ale pre-order zamowiony, czyli mam nadzieje ze w piatek dojdzie ;D

Gra bardzo dobra atmosfera dzikiego zachodu jest gęsta. pozatym to Rockstar oni nie robią słabych gier.
Table Tennis od R* byl beznadziejny :D
 

Johny0000

Użytkownik
Użytkownik
zalezy kto ma jaki gust niektorym sie table tennis podobał :)
 

aveiro

Użytkownik
Użytkownik
ale podstawa to grę zainstalować na DYSK ponieważ co chiwla gra sie zwiesza bo nie wczytuje terenu !!!! grałem normlanie na płytce to co chwila się zacinało teraz zainstalowałem na dysku i wszystko JUZ OK ;)

GRA JEST MIODNA !!!

moja ocena 9.7/10
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ja bym ocenił 9.8 na 10 bo symboliczne spadki FPS i brak pływanie
z tego to te spadki nie zawsze a tylko jak są to dpsłownie na sekundę a brak pływania to nawet nie potrzebne bo jest wiele i to bardzo wiele innych rzeczy do robienia
 

ques

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem sobie troszkę to napiszę moją opinię :)
Ogólnie grałem ok.6h ,głównie większość misji pobocznych (jest ich naprawdę sporo) ,ale zakończyłem parę misji z fabuły...
Zacznę od plusów:
-Grafika -naprawdę świetnie podrasowany silnik rage :)
-Oprawa Audio - bardzo klimatyczna i przyjemna, Świetny voice acting bohaterów
-różnorodność misji - od zaganiania krów po chwytanie lub zabijanie bandytów.
-Fizyka - rockstar postarał się w tej kwestii i jestem w pełni zadowolony.
-możliwość polowania na zwierzęta - zdobyte z nich skóry czy mięso można sprzedać ,dzięki czemu można łatwo zarobić na początku gry.


Minusy :
-Gra musi być zainstalowana na dysku ,ponieważ z płyty tekstury mają dosyć zauważalne opóźnienia .
-Zauważyłem spadek FPS'ów przy zatrzymywaniu się kolei na stacji , gdy wsiądziemy już do pociągu problem znika lub gdy po prostu pociąg odjedzie.

Moja ocena to 9.5/10
 

Do góry Bottom