1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red dead revolver xbox 360

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez 87grzes, Styczeń 14, 2011.

1. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Witam
    Zakupiłem dysk 250 do Xbox360 na allegro pisali ze ma wgrany emulator to szczęśliwy zakupiłem RED DEAD REVOLVER ( gra na liście działających xbox360 ) i wyskakuje mi komunikat ze mam pobrać grę...... a dodam ze mam oryginał. Ale wyczytałem tutaj na forum ze oryginalne dyski maja "wbudowane" wiec przełożyłem na dysk kupiony wraz z konsola odpalam uruchamia się i ...... wyskakuje mi o jakiś upgrade. Gra nie jest xbox360 tylko xbox i cos tam o upgrade pisze proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Możliwe , że ktoś wyczyścił ten dysk z wszelkich plików.
    Emulator instaluje się chyba razem z aktualizacją konsoli , więc jeśli nie updatowałeś jeszcze możesz spróbować.

Wczytywanie...

Poleć forum