1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Faction: Armageddon (2011)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Icek10, Czerwiec 7, 2011.

1. Icek10

Icek10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam pytanie, czy w tej grze język ma duże znaczenie? Z tego co wiem nie ma wersji polskiej i zanim ściągnę chce wiedzieć, czy nie znając języka jest sens grać?
    Z góry dzięki. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    serwus
    spokojnie możesz pograć,gra jest liniowa,cele misji oznaczone.
    angielski "gierkowy" w zupełności wystarczy.

4. Wojteck

Wojteck Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem jak u was, ale u mnie menu gry jest po angielsku, achievementy po angielsku, napisy w cut scenkach po angielsku, a same dialogi w grze po Polsku :).

Tak więc jest git :D.

5. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra jest nudna i brzydka. Jest antydebilna jak dead space 2. Wystarczy nacisnąć back i jest pokazane gdzie iść. Po za zniszczeniem nic ciekawego. Nie polecam.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @UP!
    brzydka nie jest, antydebilna (antydebilna = nie jest debilna czy przeciw debilom ?!) tez chyba nie... zawsze mozesz pograc w mario jak ci sie hity nie podobaja, za 10 lat moze dorosniesz do poziomu assassins creed1

u mnie tez jest wszystko po angielsku ale od czasu do czasu wskakuje polski jezyk, glownie w trakcie rozmow ale tez musi "zaskoczyc" zeby bylo PL :)

7. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ok, antydebilna nie do końca pasuje.
    W którym miejscu RF:A jest hitem? Destrukcja otoczenia? To mogę zripostować w Twoim marnym stylu. Wybuduj sobie domek z kart i zniszcz go, może kiedyś dorośniesz do jakiejś konkretniejszej gierki gdzie do jej ukończenia jest potrzebne coś jeszcze oprócz przycisku Back.

Język Polski jest w trakcie misji, wszystko inne (cut scenki, menu itp) jest po Angielsku. Jednak jakakolwiek znajomość języka nie jest wymagana do ukończenia gry. Idziesz - zabijasz wszystkich - naciskasz przycisk/naprawiasz coś. Tyle - cały sens gry.

Wczytywanie...

Poleć forum