Red Faction: Armageddon - THQ pokazuje trailer. Z bardzo dużą niespodzianką...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik

To co za chwilę zobaczycie, jest właściwie logiczną konsekwencją tego, gdzie dzieje się akcja gier z serii Red Faction, ale przyznaję, że zaskoczyło mnie to... co za chwilę zobaczycie. Pomysł na Red Faction: Armageddon sprawia, że najpierw myślisz: "Nieee". A potem: "Ej, to może się udać".

Po prostu, bez komentarza, THQ opublikowało dziś w nocy trailer gry Red Faction: Armageddon:
YouTube - Red Faction Armageddon E3 Trailer HD

Źródlo: cdaction.pl
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
jakieś potworki czy mi się wydawało? jednak wolałem ludzi:p ale i tak na pewno z chęcia zagraM:D mam nadzieje,że dalej będzie można niszczyć otoczenie:p
 

domin147

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie to klimat fajny
 

m@lin

Użytkownik
Użytkownik
Miałem ochotę kupić RF: Guerrilla i chyba kupię bo Armageddon zapowiada się całkiem przyzwoicie. Na trailerku taki horrorek jakby się wyczuwa przez tego potworka. Czekam na więcej info o tej grze :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
brrr straszne to ; p dlatego w grę pewnie nie zagram...
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Trailer zapowiada ciekawie.Może gra będzie też fajna
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Może być dobre, TPP z marsjanami :D
Guerilla ciekawa nie była, ale tu może być lepiej :)
 

Shoowsky

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to fake , RF 1 bylo naprawde dobre jak na swoje czasy , RF 2 jeszcze znośne , Guirella hmm...tutaj trudno powiedzieć. . . , ale przypuśćmy , że ujdzie a tak wogóle nigdy nie ufałem firmie THQ do momentu UFC ;) <3 . Tak więc czas pokaże :)
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Filmik usunięty czyżby producent się doczepił.Pewnie jakiś "niekontrolowany" wyciek
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem co tam było, ale na Gametrailers.com wszystko co o Red Faction mieli, tak nadal mają.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Trailer zapowiada się ciekawie , ciekawe jak wypadnie 'na żywo'
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Świetny podtytuł
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom