1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Faction: Guerrilla -Multi problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez vantom, Sierpień 21, 2009.

1. vantom

vantom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam problem, kupilem wlasnie ta gre z mysla o graniu co-op na wspolnym ekranie.
    Wedlug opisu na gry-online taki jest.
    Natomiat nie wiem jak go wlaczyc.
    Moze mi ktos pomoc?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. cbool222

cbool222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aha swietnie. To na gry onlie jest blad. bo Wspolny ekran a po system linku to troche dwie rozne rzeczy. Dzieki za szybka dopowiedz.

5. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Mylisz się, chociaz ja tez nie jestem zadowolony z tych nazw. Teraz większość serwisów o grach oraz sami twórcy gier wychodzą z założenia, że COOP może być sieciowy, a więc nie zawsze jest to po prostu split screen, albo mozliwosc grania na dwa pady na jednej konsoli. Im chodzi o to, że jest tryb Cooperative w którym dwoch lub wiecej ludzi gra i przechodzi fabułę.

6. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Owszem masz racje ,nie pomyslem o tym w takich kategoriach kupujac gre. Zapomnialem ze to nie to samo co na PC :)

7. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dlatego nie warto sie opierac na takich stronach bo np. w opisie ostatniego Star Warsa pisali ze gra bedzie posiadala multiplayera. Najlepiej wejsc na xbox.com tam sa specialne slupki pokazujace co gra ma lub sprawdzic okladke

8. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nawet nie wiedzialem ze takie cos jest. Dzieki za informacje. Niestety oni chyba pisza artykuly zanim gra wyjdzie i pozniej jest taki efekt. Ale powiem wam ze ktos od nich czyta to forum, wlasnie inforacja zostala poprawiona na LAN/Internet :D

9. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nawet jesli nie ma coop to multi i tak jest zawaliste :)

Wczytywanie...

Poleć forum